Abdülhey yeniden Kurtlar Vadisi Pusu’da

Kurtlar Vadisi Pusu’dan ayrılan  fenomen karakter Abdülhey’i oynayan Kenan Çoban, diziye geri dönüyor. Abdülhey, diziye yüz nakli olmuş bir şekilde geri dönmesi planlanıyor.

Abdülhey, yeniden Kurtlar Vadisi’nde…

Uzun yıllardır Kurtlar Vadisi  dizisinde oynayan ve ana karakterlerden birini canlandıran Kenan Çoban, daha fazla diziden uzak kalamadı.

Yaklaşık 10 yıldır Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin setinde çalışan  Abdülhey’e hayat veren Kenan Çoban, geçtiğimiz yıllarda dizinin monotonluğundan sıkılmış ve diziden ayrılma kararı almıştı. Atv’nin geçtiğimiz sezona iddialı başlayan dizisi Beyaz Karanfil’de başrol oynamak için Kurtlar Vadisi’nden ayrılan Kenan Çoban, Beyaz Karanfil’in  reytinglere yenilmesinin ardından ekrana veda etmişti.

Kurtlar Vadisi Pusu’da senaryo gereği öldürüldükten sonra kadrodan çıkan Kenan Çoban’ın yeni dizisinden beklediği gerçekleşmeyince yeniden eski dizisine döndü.

BEYAZ KARANFİL YAYINDAN KALDIRILMIŞTI

Dizinin üst üste düşük reyting alması, dizinin yanından kaldırılmasına neden oldu. Dizinin yanından kaldırılmasıyla uzun süredir boşta kalan Kenan Çoban, eski dizisine dönmeye karar verdi. Pana Film ile iletişime geçen Kenan Çoban, diziye yeniden dönmek istediğini söyleyince yapım şirketi senaryoda değişiklik yaptı.

Abdülhey karakteri ya yüz nakli olmuş bir şekilde diziye geri dönecek ya da yaralı yüz ile diziye yeniden girecek. Abdülhey’in diziye hangi bölümde ve ne zaman diziye gireceği şimdilik bilinmiyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]