A.Ş.K TANITIMIYLA SES GETİRDİ

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği, oyuncu kadrosu ve hikayesiyle yeni sezonun en merakla beklenen dizilerinden biri de A.Ş.K.
Azra (Hazal Kaya) ve Kerem ‘in (Hakan Kurtaş) yaşadıkları tutkulu aşk ve aldıkları kararların ekran başındakileri dizinin içine ne derece çekebileceği merak konusu.

Yeni sezonda Kanal D’de ekrana gelecek olan ve başrollerini Hazal Kaya, Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre, Hakan Kurtaş ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştıkları A.Ş.K’ın yeni yayınlanan fragmanı oldukça ilgi gördü.

Aynı anda kanald.com.tr forum sayfalarında, kanal d facebook’ta ve twitter’da diziyle ilgili yoğun yorumlar yer aldı. A.Ş.K, sosyal medya gündemine de damgasını vurdu.

Yönetmenliğini Ömür Atay’ın yaptığı dizinin konusu şöyle:

Azra ve Kerem’in ellerinde avuçlarında sadece ama sadece aşkları vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı; peki ama aşk yeterli miydi? Çünkü aşkları dışında iyi hayatlarında yolunda giden hiçbir şey yoktu ve her şey daha da kötüleşecekti.
Derken hayatlarına Şebnem, diye biri girdi. Zengin bir aileye doğmuş, istediği her şeyi elde etmişti; tabii paranın satın alabileceği her şeyi… Aslında mutlu değildi ve dahası sevilmemiş, belki de hiç gerçekten sevmemişti. Aşka doymadan, aşka kanmadan ölmek istemiyordu Şebnem. Korkuyordu.
Küçük bir kız çocuğu gibi Azra’ya açıldı Şebnem. O güne kadar başına gelen en iyi ve en kötü şeydi Azra. Hem bir melek, hem de bir şeytan; hem bir dost, hem de bir düşmandı onun için. Hayallerini gerçekleştirmeye, kendisini ve aşkını, yani Kerem’i kurtarmaya çalışırken Şebnem’i kullanacaktı. Ancak aşkını kurtarmak için aşkını feda edebilir miydi insan? Böyle bir şeyi göze alabilir miydi?

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]