Medya

A Haber ekibi Yunanistan’da saldırıya uğradı

A Haber ekibi Yunanistan’da saldırıya uğradı… Yunanistan, FETÖ’cü darbeci askerleri Türkiye’ye iade etmemişti.  A Haber Yaz-Boz ekibi, FETÖ’cü askerlerin Olimpiyat Köyü’nde kaldığını ortaya çıkardı. Özel haber için Yunanistan’da olan A Haber ekibi saldırıya maruz kaldı.

YÜZLERİNDE VE VÜCUTLARINDA MORLUKLAR VAR

A Haber Haber Müdürü Mevlüt Yüksel ile kameraman Taha Yazar, Atina’ya ulaştı. YAZ-BOZ ekibi olarak darbeci 8 askerle ilgili önemli bilgiler ortaya çıkardı. Buna göre 8 cuntacı için Atina Olimpiyat Köyü ayarlanmıştı. 2004 yılındaki Olimpiyatlar için yapılan köy, koca bir alanda bulunmaktaydı. 15 bin kişilik bu köyün içinde bir de nezarethane vardı.

DARBECİ HAİNLERİN KEYFİ YERİNDE

YAZ-BOZ ekibinin görüntülediği o nezarethane otelden farksızdı. 8 terörist için 2’şer kişilik 4 ayrı oda hazırlandı. Otel odasından farksız olan nezarethanelerde 24 saat sıcak su vardı. Ayrıca hainlere 3 öğün yemek verildiği ortaya çıktı. FETÖ’cü askerlerin birbirleriyle görüşmeleri için izni vardı. Tüm bu görüntüler Komşu’nun FETÖ cuntasına gösterdiği ilgiyi de kanıtladı. Öte yandan YAZ-BOZ ekibi darbecilerle ilgili önemli bilgilere ulaştı. Darbeciler helikopterle Dedeağaç’a kaçarken yanlarında bir sivil de vardı. Yunanlılar’ın bu sivili de sakladığı ortaya çıktı.

KAMERA EL KOYMAK İSTEDİLER

YAZ-BOZ ekibi, kampla ilgili haber yapmak isterken saldırıya uğradı. Ekip,  kampta tartaklandı. Mevlüt Yüksel ve kameraman Taha Hazar’ın yüzünde birçok morluk oluştu. Teröristler, kameraya da el koymak istedi. Ancak Yüksel ve Hazar, buna izin vermedi.

 

 

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı