Müge Anlı’da bir cinayet itirafı daha: 3.5 yaşındaki Irmak’ı ben öldürdüm!

Ekranların reyting rekortmeni programının sunucusu ve adeta sanki bir “dedektif” kimliği ile dikkat çeken ismi Müge Anlı, günlerdir vahşi bir cinayete kurban giden 3.5 yaşındaki Irmak Kupal’ın katilinin izini sürüyordu. Sonunda canlı yayında  Himmet Aktürk, Müge Anlı’nın ısrarlı sorularına daha fazla dayanamadı ve cinayeti itiraf etmek durumunda kaldı.

Manisa Alaşehir’de yaşayan 3,5 yaşındaki Irmak, 14 Ekim’de kaybolmuştu. Müge Anlı kaybolduğu günden beri küçük kızı arıyordu. Küçük Irmak’ın genetik bir rahatsızlığı vardı. Uzunca bir süre yürüyemezdi. Babası Bilal Kupa, kızının kaçırılma ihtimali üzerinde duruyordu.

Irmak’ı en son gören hurdacı Himmet Aktürk, Müge Anlı’nın programına geldi. O gün yaşananları anlatırken polis de çevrede inceleme yapıyordu. Eğitimli polis köpeği Riya da Irmak’ı arama çalışmalarına katılmıştı.

Riya, Irmak’ın ayakkabısını kokladıktan sonra hiçbir yere gitmeden Himmet Aktürk’ün evine gitti. Şüphelerin odağındaki hurdacı Himmet Aktürk, küçük kızla hiçbir ilgisi olmadığını söyledi. Ancak ısrarlı sorulara dayanamayan Himmet Aktürk, Müge Anlı’ya işlediği vahşi cinayeti itiraf etti.

Tüm gelişmeler ve cinayetin perde arkasındaki sır, yarın saat 10.00’da Müge Anlı ile Tatlı Sert’te olacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]