60 Oscarlı senarist Recep İvedik için neler söyledi?

Hollywood’da senaryo deyince ilk akla gelen isim olan Robert McKee katıldğı söyleşide Recep İvedik hakkında çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Bugüne kadar yaklaşık 60 Oscar aldığı belirtilen McKee’nin sözlerini Recep İvedik karakterini yazan ve oynayan Şahan Gökbakar kendi Instagram sayfasından şu notla paylaştı.

Robert McKee’nin ’Recep İvedik’ cevabını paylaşan Şahan Gökbakar, “Hollywood’un 1 numaralı senaryo hocası” olarak bilinen Robert McKee’nin öğrenci şikayetlerine verdiği cevabı küçük bir not ile yayınladı.

63956_sdagfg

Şahan Gökbakar, “Robert McKee gelmiş söyleşi yapmaya… Önemli bir adam, senaryo profesörü..Hollywood da öğrencileri 60 Oscar kaldırmış. Biliyor bu işi yani kısaca.. Neyse, laf lafı açmış, ‘siz nelerin komedisini yapıyorsunuz’ diye sormuş. Bizim katılımcılar demişler işte ‘maalesef çok kısıtlı bizde, Recep İvedik falan yapılıyor’, konusu söyle böyle.. Adam ne dese beğenirsin. ‘Bayıldım buna’ demiş, ‘mükemmel bir komedi olur bu konudan, eğer eğitimsiz fakir biri zenginlerle alay ediyor ise nefis bir komedi çıkar, zenginler bir de eğitimli olursa daha da harika’ deyinceee.. Bizimkiler bir şaşalamış, homurtular, öksürükler falan.. Buradan Robert Mckee’ye selamlar olsun. Dediği gibi, ‘komedide kahkaha bütün tartışmaları sonlandırır’” dedi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]