Show TV’nin iddialı dizisi Yüz Yüze’nin başlama tarihi belli oldu

Show TV’nin yakında başlayacağı duyurulan Yüz Yüze dizisinin başlama tarihi belli oldu.  Yapımını Tims & B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği dizi Yüz Yüze’nin yönetmenliğini Osman Taşçı’nın yapıyor. İddialı dizinin senaryosunu ise Ethem Özışık kaleme alıyor. “Yüz Yüze”nin yayın tarihi belli oldu. Show TV’nin büyük umutlarla ekrana süreceği dizinin yayın tarihi 19 Ekim Perşembe günü olarak belirlendi.

YÜZ YÜZE DİZİSİ 19 EKİM PERŞEMBE GÜNÜ BAŞLIYOR

Show TV’de izleyiciyle buluşacak olan Yüz Yüze iddialı tanıtımlarına bir yenisini daha ekledi. Şehrin siluetine bakıp mızıka çalan Cihangir’in babasının suçsuz olduğunu öğrendiği ve onu aklamak için çete üyeleriyle birlikte yemin ettiği tanıtım dizinin heyecan dolu hikayesiyle ilgili ipucu verdi. 19 Ekim Perşembe günü ilk bölümüyle ekrana gelecek Yüz Yüze vurucu tanıtımlarıyla ses getirmeye devam edecek.

Birkan Sokullu ve Sinem Kobal’ın başrol oynadığı, Show TV’nin iddialı projesi “Yüz Yüze”de Sokullu ve Kobal’a; Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Ece Çeşmioğlu, Rüzgar Aksoy, Başak Daşman, Ali Seçkiner Alıcı, Muhammet Çakır, Selin Yeninci, Merve Dizdar, Nihal Dinçel, Kağan Uluca,Celal Öztürk, Kirkor Dinçkayıkçı, Fikret Urucu ve Arda Görgen gibi isimler eşlik ediyor.

“Yüz Yüze” 19 Ekim Perşembe saat 20.00’de Show TV’de ilk bölümüyle ekrana gelecek.

Yüz Yüze’nin son çıkan 4. fargmanı da yayınlandı. İşte o fragman:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]