52 yaşındaki Hülya Avşar’dan bikinili dans şov!

Hülya Avşar havuz başında bikinili dans şov! Hülya Avşar gençlik günlerini özlemiş! Avşar kızı havuz başında yaptığı bikinili dans şovunu Instagram hesabından takipçileriyle paylaşınca sosyal medyada adından en çok söz ettiren isim olmayı başardı. Avşar kızının bikinili dans videosu izlenme rekorları kırdı.

52 yaşındaki ünlü oyuncu Hülya Avşar Ayvalık’ta tatiline devam ederken öyle bir şey yaptı ki; tüm haber siteleri, magazin dünyası ve sosyal medya ondan söz etmeye başladı. Küçük bir kız çocuğu ile birlikte siyah bikinisi ile havuz başında kısa bir dans şov yapan Hülya Avşar, bu dansını video olarak kaydedip Instagram hesabından paylaşınca kendi çapında da bir rekora imza attı.

4 yüz binden fazla izlenen Avşar kızının bikinili dans videosu sosyal medyada da yorumlara sebep oldu. 80’lerin genç delikanlıları, gençlik aşkları Hülya Avşar’ı bikinili görünce yeniden aşka geldi. Avşar kızına övgü dolu sözler sarf eden hayranları onun birçok genç oyuncudan daha da fit olduklarını hayranlık dolu sözlerle ifade ettiler.

Birçok takipçisi Hülya Avşar için bakın neler yazdı:

“Güzelliğin tanımıdır Hülya Avşar ✨ #HülyaAvşar @hulyavsar 😍”

Bu yüz bu aura bu ışık her ne derseniz diyin kimse de yok #HülyaAvşar @hulyavsar

Muhteşem ötesi 💎 bayıldımmmmm 😍😍😍😍😍😍

Hülya Avşar’ın instagrama koyduğu videosu maşallah dedirtiyor 🙂 Helal olsun diyorum sadece..

Avşar kızı bu ay BeStyle dergisinin de kapağı oldu. BeStyle derginin kapağının Hülya Avşar olduğunu twitterdan Efsane Sezon’a Efsane Kadın’la başlangıç: @hulyavsar eylül kapak konuğumuz!” sözleri ile duyurdu.

işte o video

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]