Yalancı Bahar 42. bölümde RK’dan şok tebrik mesajı!

Her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar’ın yayın saati değişti. Kanal 7 dizinin artık her gün 20.50’de izleyici karşısına çıkacağını duyurdu. Diziyi merakla izleyenleri aklına Yalancı Bahar 6. bölümde neler olacak sorusu geldi. Hindistan’da Madhubala adıyla yayınlanan dizide bugün RK, Malik ve Padmini’yi tebrik etmek için çıktığı kürsüde herkesi şaşırtacak bir konuşma yaptı. Yalancı Bahar dizisiyle ilgili tüm detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz günlerde yayın saati değişen Yalancı Bahar artık saat 20.50’de Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkmaya devam edecek. Yalancı Bahar’ın merakla beklenen bu bölümünde olanlar fragmanın yayınlanmasıyla izleyicileri şok etti. Peki merakla beklenen Yalancı Bahar 42. bölümde neler yaşandı? Malik ve Padmini’nin düğününde RK ikiliyi tebrik eden bir konuşma yaptı. Yapılan dans yarışmasında Deepali ve Madhubala arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı. Trishna, Balraj’ın düğün hediyesini getiren kişiyi görünce tedirgin oldu. Trishna kalabalığın arasından uzaklaşmaya çalıştı. Hindistan’da Beintehaa adıyla izlenme rekorları kıran diziyle ilgili tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

YALANCI BAHAR 43. BÖLÜMDE NELER OLDU

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Yalancı Bahar bugün yayınlanan yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitlemeyi başardı. Rk ve Radha’nın arasını düzelten Madhubala herkesin takdirini toplamayı başardı. Madhubala, RK ve Radha’nın arasını düzeltmek için büyük bir çaba sarf etti. En sonunda çabalarının karşılığını alarak ikilinin arasını düzeltti.

DEEPALİ GERÇEKLERİ ANLATTI

Madhubala’yı yanına çağıran Deepali ona Rk ile ilgili bazı gerçekleri anlattı. Radha, RK’nın kendisine yıllar sonra anne demesinin mutluluğunu Padmini’yle paylaştı. Radha ayrıca oğlu ile barışmasının en büyük sebebinin Madhubala olduğunu söyledi. RK intikam planının son aşamasına geldi. Bu sebeple Madhubala’dan yeni bir hayat kurmasını istedi. Öte yandan Bhatia, Radha’dan oğluyla arasını iyice düzeltmesini istedi. 

RK’DAN HERKESİ ŞAŞIRTAN PLAN

RK, Malik ve Padmini’nin düğünün yapılması için bir mekan ayarladı. Artık RK’yı olan sevgisinden emin olan Madhula onu izlemek için sete gitti. Sete varan Madhubala onun ülkenin ünlü kadın oyuncularından biriyle dans ettiğini görünce kıskançlık krizi yaşadı. 

YALANCI BAHAR 43. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YALANCI BAHAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Kanal 7 ekranlarında haftaiçi her gün 16.00’da yayınlanan Yalancı Bahar bugün yayınlanan yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitledi. RK Balraj’ın eve geldiğini görür görmez büyük bir sinir krizi yaşadı.  RK, Balraj’ın kendi evine geldiğini gördü. Balraj’ı görünce çok sinirlendi. Bittoo’nun yanına giderek onu derhal kovması gerektiğini söyledi. Balraj’dan avans alan Trishna bunu dolabına yerleştirirken Malik’e yakalandı. Malik Trishna’yı parayı nerden aldığı konusunda sorguladıktan sonra durumu Padmini’ye anlattı. RK ve Radha’nın arasında yaşanan olayları tırmandıran Madhubala ne yapacağını şaşırdı. Madhubala’nın gösterdiği büyük çaba sayesinde RK ve Radha’nın arasındaki duygusal bağ güçlenmeye başladı. Deepali, Madhubala’nın RK ve Radha’nın arasını düzeltmesini hazmedemedi. Bu yüzden Radha ve RK ikilisinin arasını açmak için tehlikeli bir plan yaptı. Trishna Bittoo’nun bulduğu film yapımcısıyla tanıştı. Yapımcının yıllar önce annesi ve kardeşleriyle bir başına bırakan adam olduğunu öğrenen Trishna büyük bir şok geçirererek bayıldı.

YALANCI BAHAR KONUSU

Bollywood yıldızlarının bir araya geldiği Yalancı Bahar tüm hızıyla ekran serüvenine Kanal 7’de devam ediyor. Başrollerine Vivian Dsena ve Drashti Dhami’nin bulunduğu dizi Türk izleyicisinin dikkatini çekiyor. Dizide farklı iki hayatın kesiştiği iki gencin hikayesine yer veriliyor. Olayın başında ise Rishabh Mohan Kundra (RK) ve Madhubala bulunuyor. Madhubala bir gün ülkenin en büyük film yıldızı Rishabh, Madhubala’nın nişanlısı Mukund’a çarpıp kaçar. Dilediği her şeyi yapabilecek maddi güce sahip olan ünlü yıldız 3 gün sonra serbest bırakılır. Üstelik kaza hakkındaki dava da onun lehine sonuçlanmıştır. Bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşayan Madhubala, Rishabh’dan intikam almaya karar verir. 

YALANCI BAHAR OYUNCULARI

Oyuncular: Drashti Dhami, Vivian Dsena, Pallavi Purohit, Avinesh Rekhi, Bhupinder Singh ve Rakhee

YALANCI BAHAR EKİP

Yönetmen: Prasad Gavandi ve Amit Malik
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik dram
Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]