Yerli Dizi

3. sezon çekimlerine başlanan Hakan: Muhafız’a hangi yeni oyuncular dahil oldu?

Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı Netflix dizisi Hakan:Muhafız'ın yeni sezon çekimlerine başlandı

Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Netflix dizisi Hakan:Muhafız’ın yeni sezon çekimlerine başlandı. Dizinin yeni sezonunda oyuncu kadrosuna yeni isimler de dahil oldu.

KADROYA HANGİ YENİ OYUNCULAR KATILDI?

Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın yeni bölüm çekimleri başladı. İki sezonun arka arkaya çekildiği dizinin 3. sezon kadrosunda ilk iki sezondan aşina olduğumuz Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu’nun yanı sıra yeni isimler eklendi. Bu iki sezonda ünlü oyuncular Funda Eryiğit, Taner Ölmez, Bige Önal, İlayda Alişan, Emre Mutlu, Halit Özgür Sarı ve Hasan Üner yer alacak.

HAKAN: MUHAFIZ’IN YENİ SEZONUNDA NELER OLACAK?

Dizinin yeni sezonlarında Hakan, Muhafız kanı taşıyan abisi tarafından cehennem yerine dönen İstanbul’u kurtarmak için kıyasıya bir savaşa giriyor. Şehir Ölümsüzler’in saldırısı sonucu yayılan bir virüsle mücadele ederken, Faysal ve Rüya kötü emellerine ulaşmaya çok yaklaşıyor. Hakan panzehiri yapması için ulaşacağı Nisan (Funda Eryiğit) ve bu yolda karşılaşacağı Burak (Taner Ölmez) ile şehrin insanlarını kurtarmak için maceraya koyulur. Tüm bunlara karşı ayakta kalmaya çalışan Hakan aynı zamanda altı yüz yıllık bir öfkeyle İstanbul’u kendisine dar etmeye hazırlanan Vezir’i bulması gerekir. Atalarının yaşadıkları Hakan’ın bugünkü mücadelesine ışık tutar ve geçmişle şu an arasında gidip gelen bir yolculuk için kolları sıvar.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı