27 Eylül Salı çeyrek altın kaç lira? Son dakika euro, dolar, döviz fiyatları

Bugün altın güne nasıl başladı? Çeyrek altın ne kadar oldu, Kapalı Çarşı ve Serbest piyasada döviz fiyatları, Son dakika altın, euro, dolar ve döviz fiyatları, petrol fiyatları son güncellemeleri ile birlikte M.bey’de.

Altın güne düşüşle başladı.  Moody’s’in not indirmesi ile altın büyük bir yükselişe geçmişti. Ancak dün fiyatlardaki yükseliş ekonomi piyasasında dikkatlerden kaçmadı ve uzmanlar altın yatırımcısını uyardı. Uzmanlar konuyla ilgili olarak “Moody’s’in not düşürme durumu üzerinde çok durulmaması ve reform amaçlı yeni düzenlemelerin bir an önce hayata geçirilmesi” gerektiğinin altını çizdi. Ve bu sabah (27 Eylül 2016) sabah saatlerinde çeyrek altın hafif şekilde düşme eğilimi ile güne başladı.

27 Eylül altın fiyatları şu şekilde güncel halini görmek için tıklayınız: 

altin

27 Eylül döviz fiyatları şu şekilde güncel halini görmek için tıklayınız

 

doviz
Gözler yarın yapılacak OPEC toplantısında… Petrol Fiyatları – (27.09.2016) 

Petrol fiyatları o toplantının sonuçlarını bekliyor. Petrol, Petrol İhraç Eden Ülkeler Toplululuğu (OPEC) üyeleri Nijerya ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin 28 Eylül 2016 Çarşamba günü Cezayir’de gerçekleştirilecek toplantıda piyasaya istikrar getirmeye yönelik bir anlaşmayı destekleyeceklerini açıklamaları ile birlikte petrolün yükselişini varil başına 46 doların hemen altında durdurduğu bildirildi.  Nijerya’nın Petrol Kaynaklarından Sorumlu Devlet Bakanı Emmanuel Ibe Kachikwu, “Eminim ki bir anlaşma olacak” dedi. Venezuela’nın petrol bakanı ise, anlaşma olmaması durumunda fiyatların varil başına 20 doların altına inebileceği uyarısında bulundu.
Melbourne’de IG Ltd. piyasa analisti Angus Nicholson, “Bu toplantıda bir anlaşma çıkacağına ilişkin kuşkular artıyor,” dedi ve “Ancak halen önümüzdeki aylarda bir anlaşmaya varılması için çok güçlü bir temel var gibi görünüyor. 45 dolar civarında çok önemli bir psikolojik çıpa var. Petrol daima bu seviyeye geri gelebilecekmiş gibi görünüyor. Bu dinamiğin gerçekten değişebilmesi için OPEC anlaşması gibi bir şeyler lazım” dedi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]