İşte Benim Stilim All Star’da kimler var?

BAYAN STİLETTO/MEDYABEY

Ekranların en çok dikkat çeken hayranlarının sabırsızlıkla beklediği İŞTE BENİM STİLİM yarışması efsane yarışmacıları ile geri dönüyor.

3 sezondan karışık olarak seçilecek olan yarışmacılar ile 15 kişilik bir “All Star” kadrosuyla yarışma izleyicileri tarafından merakla bekleniyor..

İnanın sizin kadar bende merak ediyorum… Yarışmada değişiklik olacak mı, kadroda kimler olacak gibi konularda merakınızı bana gelen duyumlar doğrultusunda birazcık gidermeye çalışacağım.

Öncelikle şunu söylemeliyim ki aklınıza ilk gelen isim Nur Bozar ve Özlem Özden’in yarışmada olmayacağı kulağıma geldi..Nur Bozarın hamileliği dolayısıyla katılmadığını tahmin ediyorum.Özlem Özden de zaten bir marka öyle değil mi? Onun bence İBS All Stara ihtiyacı yok:)

Gelelim bu sezon izleyecegimiz isimlere. .. Bildiğim kadarı ile 1. sezondan : Ayşegül, Ayşenur,Tuğçe, Gizem, Ezgi Baylar ve İkizler all star kadrosuna alınmış.

2. sezondan Emel, Nazlı Hamarat, Maria, Çiğdem, Nihal, Özden, Nazlı Sultan olmak üzere 7 kişinin alındığını duydum.

3. sezondan ise “Ezgi Ünal ve Gülşah Yılmaz ” olmak üzere yalnızca iki ismin yarışacağını biliyorum.

15 kişilik bu renkli kadro bakalım bize yeni sezonda neler sergileyecek? Yarışma beklenilen rekabeti verebilecek mi göreceğiz.

Malum artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Kural değişiklikleri yarışmacıları iyice hırslandırıcak gibi gözüküyor..

Yeni sezonda kural değişikliği oldu. Jüri artık 10 puan üzerinden puanlama yapacak ve günün en kötü olanına rozet takacak. Haftanın en kötü 3 ismi doğrudan Gala da elemeye çıkacak..Diğer yarışmacılar ise her galada 10 bin lira için yarışacak..Anlayacağınız her şey daha zor herkes daha hırslı olucak..

Ayrıca programın eleştiri alan bir özelliği de değişti. Biliyorsunuz eskiden her galada konuk jüri geliyor ve juri ile beraber puanlandırma yapıyordu. Bu da bazı izleyiciler tarafından hoş karşılanmıyordu. Modadan anlamayan isimlerin puanlandırma yapması saçma geliyordu.Yapım bunu da düşünerek bu kuralı da değiştirdi. Artık konuk sanatçı gelecek şarkılarını söyleyecek, yorumlarını yapacak ancak puanlarıyla bir etki yaratamayacak.

Bakalım bu efsane kadro ve format değişiklikleri izleyeci tarafından nasıl karşılanıcak hep birlikte izleyip görücez. Benden şimdilik bu kadar.

Bu arada yarışmanın başlama tarihi 31 Ağustos Pazartesi günü…

All star başlayınca yarışmacı ve olayların analizleriyle burada tekrar görüşmek üzere..

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]