25 KASIM PAZARTESİ REYTİNG ANALİZ

25 Haziran Pazartesi’nin sürprizi Karadayı oldu. Karadayı dizisi unun zamandır hem AB hem de Total’de O Ses Türkiye’nin ardından ikinci oluyordu. Ama bu hafta bu kural bozuldu. ATV’nin iddialı dizisi, Total’de sürpriz yaptı ve 10.87 reyting 26.19 share ile birinci olmayı başardı. AB’de ise O Ses 12.66 reyting 29.90 share ile birinci oldu. Dikkati çeken konu AB’de Karadayı’nın share olarak O Ses’i geçmesiydi.

Star’ın günlük dizisi Beni Affet’in ilk on içindeki serüveni devam ediyor. Özellikle kadın izleyicilerin ilgiyle izlediği dizi Pazartesi günü hem Total  hem de AB’de 7. oldu.

Kanal D’nin sezona iddialı başlayan ve TV yazarlarından olumlu tepkiler alan Kayıp Total’de 16. AB’de ise 9. oldu. Kayıp share olarak hala istenilen seviyede değil. AB’de 9. olan Kayıp’ın aldığı share 10.11.

Müge Anlı ile Tatlı Sert, Pazartesi günü alışmış olduğu yerlerin altında yeraldı. Program AB’de 13. olurken Total’de 14. oldu.

Buna karşın Esra Erol’la Evlen Benimle Total’de 9. olurken AB’de ise 16. oldu.

Show’un yeni başlayan hafta içi hergün yayınlanan Rüzgarlı Sokak, yayın hayatına çok da iyi başlamadı. Dizi Total’de 96. olurken AB’de sadece tekrarı 88. sıradan listeye girebildi.

MEDYABEY

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]