24 TV Youtube’a dava açıyor

Youtube tarafıından binlerce takipçisi bulunan kanalının kapatılması üzerine tepkili olan 24 TV dava açıyor. İddialara göre FETÖ’den gelen talimatla, 24 TV’nin (Büyükelçi Karlov Suikasiasti ile benzerlikler taşıdığı haberi yüzünden) Youtube’daki kanalının kapatıldığı belirtiliyor. 24 TV kendisine sansür uygulayan Youtube’a dava açmaya hazırlanıyor.

FETÖ’nün yayın organı olan STV’de 2014’te yayınlanan Nizama Adanmış Ruhlar adlı dizinin 89. bölümünde Rus büyükelçiye suikast sahnesi ile Karlov Suikasti arasındaki çarpıcı benzerlikleri ortaya çıkan haberleri nedeniyle binlerce takipçisi olan 24 TV youtube kanalı kapatıldı.

Konuyla ilgli olarak sosyal medya uzmanı Ümit Sanlav, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bu işin içinde kesinlik ben FETÖ parmağı olduğuna inanıyorum. Belki bu örgütün Youtube’un içine de sızmış olabilir. Belki de Amerikan servisinin içine de sızmış olabilir. Nasıl ki bizim içimize sızmışlarsa… Ki bu alanları boş bırakacaklarını zannetmiyorum. Herşeyden öte bir örgüt var bu örgütün bir elebaşı var ve bu elebaşını içinde barından besleyen bir ülke var ve bu ülkenin bir yayın organı var. Her şey aslında çok net ve ortada gibi gözüküyor.”

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]