Kara Ekmek’in son bölümünde neler oldu?

Kara Ekmek! Muhteşem dizi bu akşam yeni bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Kara Ekmek yeni bölüm ATV ekranlarında yayınlandıktan sonra son bölüm tek parça videosu haberimize eklenmiştir.

Kara Ekmek izleyicilerinin karşısına yepyeni bir bölümle çıktı. Atv’nin sevilerek izlenen dizisi Kara Ekmek’in dün akşam yayınlanan bölümünde yalıda bomba etkisi vardı. İşte Kara Ekmek son bölüm ve detaylar..

İŞTE DİZİNİN SON BÖLÜMÜNDEN BAŞLIKLAR

– Yeni bir Belenoğlu ortaya çıktı!
– Asiye, Çetin’e her şeyi anneannesinin yaptığını söylüyor
– Semra, Ahmet’in öldüğünü öğreniyor
– Hale, gerçekleri öğrenmeye çalışıyor
– Asiye ve Çetin kendilerini teslim olmaya hazırlıyor
– Taylan ve Mine karşı karşıya geliyor
– Hale annesine isyan ediyor

Atv’de haftanın 7 günü yayınlanacak tüm programların yayın saatlerini buradan öğrenebilirsiniz. 24 Nisan 2015 Cuma Atv’de hangi programlar var, saat kaçta başlıyor, Atv’de 24 Nisan 2015 Perşembe gece ve gündüz kuşağında yayınlanacak Programların yayın saatlerine ve listesine sabah.com.tr sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

ATV YAYIN AKIŞI

07:00 Kahvaltı Haberleri – HABER
08:00 Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor – DİNİ
10:00 Müge Anlı İle Tatlı Sert – REALİTY – 1411.Bölüm
13:00 Kızlar ve Anneleri – YARIŞMA – 406.Bölüm
15:00 Yahşi Cazibe – SİTCOM
16:00 Zahide ile Yetiş Hayata – MAGAZİN – 360.Bölüm
18:45 Atv Ana Haber – HABER
20:00 KARA EKMEK – 14.Bölüm
23:45 Kim Milyoner Olmak İster? – YARIŞMA – 456.Bölüm
00:45 Bedel – 13.Bölüm
03:10 Benim Annem Bir Melek – KOMEDİ
04:00 Diğer Yarım – KOMEDİ – 17.Bölüm

Kara Ekmek dizisine iki sürpriz isim

Cuma akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Kara Ekmek’in kadrosuna iki yeni oyuncu katıldı.

Başarılı genç oyuncular Alican Albayrak ile Tuğba Melis Türk, dizinin yayınlanacak yeni bölümünden itibaren Ömer ve Canan karakterleriyle ekrana gelecekler. Son olarak Diğer Yarım dizisinde izlediğimiz genç ve başarılı oyuncu Alican Albayrak, rolüyle ilgili şunları söyledi:

‘Ömer, diziye girdiği andan itibaren eve düşen bir bomba etkisi yaratacak. Aslında içi kötü olan biri değil. Ömer için yüzde yüz iyi ya da kötü diyemeyiz. İntikam hırsıyla dolu. Geçmişte yaşadığı acıların bedelini Taylan’a ödetmek arzusunda.’ Ömer ve Canan, dizinin yeni bölümünde gizemli misafirler olarak yalıya gelecek. Onların gelmesiyle herkesin hayatında yeni bir sayfa açılacak.

KARA EKMEK 14. BÖLÜM ÖZETİ

Büyük Hayalleriniz oldu mu?

Biten Bir Hayat, Yeniden Başlar mı?

Asiye yoksul bir mahallede gaddar üvey annesi ve zorba babasıyla yaşamaya çalışan genç bir kızdır. Hayat yeterince üstüne gelmiyormuş gibi bir de sevgilisinden hamile kalır. Ancak sevgilisi onunla evlenmeyi şiddetle reddeder. Asiye de birikmiş öfkesini oğlana salladığı bıçakla alır.
Artık Asiye için zaten nefret ettiği mahallesinden kaçmaktan başka çare kalmamıştır. Gerçek hayatından firarında kardeşi Mine de Asiye’yi yalnız bırakmaz. Ceplerinde para olmayan iki kız kardeş mecburen otostop yaparlar. Bindikleri araba ülkenin sayılı zenginlerinden birinin torununa aittir. Çıktıkları yol, onları düşündüklerinden bambaşka bir yere götürecek ve dört kişinin kaderini sonsuza dek değiştirecektir.

Şimdi Asiye bütün hırslarının ve arzularının da ötesinde bir yaşamın eşiğindedir.

ATV Frekans Ayarları Nasıl Yapılır?

ATV ‘ nin SD ve HD yayınları yeni uydu değerlerini uydu alıcılarına aşağıdaki biçimde yükleyebilirsiniz;
SD ve HD yayınlarımız tek frekanstan tarattırılıcaktır.

a. Ana menüye girebilmek için ; uzaktan kumandanızda ‘ MENÜ ‘ veya ‘ SETUP ‘ yazan düğmeye basınız .

b. Uydu alıcısı marka modeline göre ; ‘ KANAL ARAMA ‘ , ‘ MANUEL ARAMA ‘ , ‘ KANAL EKLEME ‘ , ‘ EL İLE ARAMA ‘ gibi menülerden hangisi beliriyor ise YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak ona gelip ‘ OK ‘ e basınız.

c. Açılan pencerede yine uydu alıcısının marka modeline göre ; ‘ TP FREKANSI ‘ , ‘ ALIŞ FREKANSI ‘ , ‘ FREKANS ‘ , ‘ UYDU FREKANSI ‘ seçeneklerinden biri belirecektir , YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip kumandada bulunan rakam tuşlarını kullanarak ATV yeni frekansı olan ‘ 12053 ‘ değerini girin.

d. Yine aynı pencerede ‘ SEMBOL ORANI ‘ yada ‘ SYMBOL RATE ‘ değeri olacaktır. YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip kumandada bulunan rakam tuşlarını kullanarak ‘ 27500 ‘ girin..

e. Yine aynı pencerede bulunan ve ‘ POLARIZASYON ‘ yada ‘ POL ‘ şeklinde bir yazı olacaktır. YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip sonra SAĞ – SOL ok tuşlarıyla ‘ H ‘ , ‘ HORIZONTAL ‘ yada ‘ YATAY ‘ olacak şekilde değiştirin.

f. Yine aynı yerde bulunan ‘ FEC ‘ değerini değiştirmek için YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip sonra SAĞ – SOL ok tuşlarıyla ‘ 5 / 6 ‘ seçilmelidir. Bazı uydu alıcılarında bu değerin girilebileceği bir alan bulunmamaktadır. Bu durumda bu değerin girilmesine gerek yoktur.

g. Son olarak ‘ OK ‘ tuşuna basarak ATV yeni Uydu parametrelerini kaydetmiş olacaksınız. Aramayı tamamlayabilmek için Uydu Alıcısı marka modeline göre değişen ‘ ARAMA BAŞLAT ‘ yada ‘ TP ARA ‘ seçeneğinin üstüne gelerek arama işlemi başlatmanız gerekmektedir.

h. Arama işlemi tamamlandıktan sonra Uydu Alıcısı yeni aranan kanalı kanal listesinin en sonuna kaydedecektir.

ı. Bütün kanalları tarattırmak için ise Türksat Frekansları ile Networ Search ( Şebeke taraması ) yapılmalıdır.

Frekans değerleri aşağıdadır;

Frekans : 12053 Mhz
Symbol Rate : 27500
FEC : 5/6
Pol : Yatay ( Horizontal )

Türksat 4A Frekansları;

Frekans : 12380 Mhz
Symbol Rate : 27500
FEC : 3/4
Pol : Dikey ( Vertical )
Network Search : Açık ( ON ) konumda olmalıdır.

Kaynak: sabah.com

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Etiketler: , , ,

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]