2018’de hangi burcu yeni yılda ne bekliyor? 2018 yıllık burç yorumları

2018’de hangi burcu yeni yılda ne bekliyor? 2018 yıllık burç yorumları ve astroloji analizleri… Bu yıl burçları neler bekliyor? 2018 yılı hangi burçlar şanslı, hangi burçlar risk altında?

Ünlü astrologlar 2018 yılını sizler için yorumluyor. 2018 yılında meydana gelecek astrolojik gök olayları, 2018 astroloji takvimi, bu yıl dikkat edilmesi gereken aylar ve dönemler, gezegen hareketleri hakkında merak ettiklerinizi de sizler için araştırdık.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu için 2018 astroloji-burç yorumlarını en yetkin isimlerden haberimizden takip edebilirsiniz.

Nuray Sayarı 2018 değerlendirmesi ve 2018’in en şanslı burcu

Ünlü astrolog ve enerji uzmanı Nuray Sayarı 2018 yılının en şanslı burcunun Oğlak olduğunu belirtti. “Astrolojiden fazla korkmayın, yıldızların sesine kulak verin” diyen Sayarı, astrolojiden alınacak yardımla hayatın daha da kolaylaşacağına vurgu yaptı.

2018 Merkür Gerilemesi Tarihler

Astrolog Filiz Özkol 2018 yılı ile ilgili şu bilgileri verdi;

“2018 yılında Merkür üç kez geri hareketini yapacak. Yeni bir iş başlangıcında olanlar, meydana gelebilecek aksiliklere hazırlıklı olmalılar ve duygusallıklarını bir kenara bırakmalıdırlar. Ani ve beklenmedik olaylar karşısında mantık süzgecinden geçmeyen anlık kararlar almamalıdırlar.

Yerine oturmayan koşullar nedeniyle;

-İletişim problemleri yaşanabilir.

-Dergi, reklam, basın ve yayın işleri ile uğraşanlar, kargaşaya neden olabilecek gecikmelerle karşı karşıya kalabilirler.

-Verilen sözler yerine getirilmeyebilir.

-Bir işin filizlenmesini bekleyenler; koşulların aksaması gibi aksiliklerle karşı karşıya kalabilirler.

– Mal alıp satma, ulaşım, nakliye, yolculuklar gibi güncel yaşam aktivitelerinde, sürekli olarak yolunda gitmeyen gelişmelere tanık olabilirler.

-Faturalarla ilgili sorunlar da yaşanabilir.

Yine Merkür’ün geri hareket ettiği aşağıdaki periyotlar içinde;

2018 Gökyüzü Hareketleri Takvimi 

( 23 Mart-14 Nisan ) / (26 Temmuz- 18 Ağustos ) / ( 17 Kasım- 05 Aralık )

-Seyahatlerde ve deniz taşımacılığı ile ilgili konularda sorunlar yaşanabilir.

-Uygun rotada giden işlerde ertelenmeler oluşabilir.

-Geçmiş tarihlerde yapmak istediğiniz halde, bazı nedenlerle gerçekleştiremediğiniz konular yeniden karşınıza çıkabilir.

-Eski arkadaşlarımızla bir araya gelebilirsiniz.

-Kayıp eşyalarınız bulunabilir.

-Uzun süredir görüşmek istediğiniz halde, ulaşamadığınız kişiler aniden karşınıza çıkabilir. -Uzun süredir beklediğiniz fakat gecikmiş olan bilgilere bir anda sahip olabilirsiniz. ———- -Yaptığınız tatil programları ile ilgili olarak zorluklar çıkabilir.

-Gideceğiniz yerlerde otel fiyatları ve şartları hoşunuz gitmeyebilir.

-Eşya kayıpları yaşayabilirsiniz.

2018 YILI TUTULMALAR 

Ünlü astrolog Şenay Yangel Devi resmi sitesinde 2018 yılı tutulmaları hakkında şu bilgilere yer veriyor:

2018 Türkiye Astrolojik Degerlendirmeleri;  2018 zorlu enerjileri barındırmakla birlikte oldukça ilginç bir yıl olacak.

Bu yıl 5 tutulma gerçekleşecek. Sırası ile;

31 Ocak 2018 Türkiye saati ile 16:30 itibariyle Aslan burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşecek.

15 Şubat 2018 Türkiye saati ile 23:52 Kova burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

27 – 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22 de Kova burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşecek.

11 Ağustos 2018 Türkiye saati ile 12:47 ile Aslan burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

FİLİZ ÖZKOL 2018 YILLIK BURÇ YORUMLARI 

2018 yılı ve KOÇ (21 Mart- 22 Nisan)

Uranüs 18 mayısta Kişisel evinizden çıkıyor. Jüpiter 9 Kasıma kadar değişim evinizde kalacak. Bu aynı zamanda partnerinizin ve çevrenizdeki kişilerin maddi kaynaklarını kullanacaksınız. Geçmişin izlerini yine kendiniz sileceksiniz. Çevrenizde örnek kişi olmaya devam ederken, eski şarkıların notalarını unutmalı ve yeni melodilerinizi mırıldanmalısınız. Yaşam sizin yolunuz olmaya devam ediyor. Farkında olmadan çok şeyin üstesinden geldiniz. Artık kendinizle övünebilirsiniz. Güçlü enerjinizle ortaya çıkabilirsiniz. Başkalarına zor gelen olaylar sizin için çocuk oyuncağı oluyor. Felsefi tavırlarınız da her konuda size yardımcı artık. Hiçbir şeyden korkmuyorsunuz. Sağduyu ve sorumluluk duygunuz artıyor. Para sizin için her zaman güç teşkil etti ve daha da önem kazanıyor. Eviniz değiştirmek isteyecek ve bulunduğunuz şartları beğenmeyeceksiniz. Biliyoruz, her şeyin en iyisine layıksınız. Başlattığınız savaşlardan galip çıkmayı hedeflerken, ipi hiç kimselere bırakmak istemiyorsunuz. Üst seviyelerde bir yaşama hazır mısınız? Önünüzde çok güzel ve ilginç fırsat çıkacak. Fikirlerinizi benimsemeyen ve size destek vermeyen kişileri yaşantınızdan uzaklaştırabilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası. Para kazanma yollarını hissedeceksiniz. Borçlarınızı çok daha kolay ödeyeceksiniz. Gizli tasarruflarınız artacak, geçmişten kalan alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Ailenizle ilgili olayları önemseyeceksiniz. Onlara bütünleşmek ve zamanınızın bir çoğunu onlarla paylaşmak istiyorsunuz. Olayların farklı boyut kazanmasından memnun olmalısınız. Ailenizi korumanız gereken konuların gündeme gelmesiyle birtakım yeni olaylarda beraberinde gelecektir. 9 kasımdan sonra Jüpiter eğitim ve uzak ülkelerle ilgili konuları gündeme getirecek. Ortalama yıl sonuna kadar enerjinizi yükseltecek.

Uzun zaman beklediğiniz yurt dışı fırsatları karşınıza çıkacak. Bu yıl 2018 yılında eski yaşam tarzınızı beğenmeyerek yeni başlangıçlar yapmak için kolları hemen sıvayabilirsiniz. Mesleki açıdan önemli bir hazırlık dönemi sizin için uygun olacak. Alt yapısını kuracağınız yeni bir oluşum için çevrenizden de destek alacağınız bir yıl olacak. Bu yıl 5 tutulma yaşayacaksınız. 31 Ocak ve 11 Ağustosta aşk ve sosyal evinizde gerçekleşen 2 tutulma sayesinde aşk hayatınızda renkli ve sıra dışı değişimler getiriyor.15 Şubat ve 27 Temmuzdaki tutulma yenilikler konusunda size farklı şartlar sunacak. Yenilenmeler söz konusu. Şartlarınızı değiştirecek cesareti size verecektir. Yaşamdan ne beklediğinizi sorgulayarak, isteklerinizin yön değiştirmesine izin vermelisiniz. Bilinçaltınızda bastırdığınız duyguların açığa çıkmasıyla yaşantınızda değişen koşuları yeniden değerlendirmeniz gerekecektir.. Aktif ve hızlı düşüneceksiniz. Hızlı hareket ederek çalışma yaşantınızda müthiş bir performans sergileyeceksiniz. Düzen ve sistem sizin için önemli olacaktır. Satürn yıl boyunca kariyer evinizde ilerleyecek. Bu dönem baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için, kendinizi korumaya alacaksınız Kararlı ve istikrarlı olacaksınız.. Büyük ve önemli projelerin altına imza atarken, tam anlamıyla konsantre olacakları enerji düzeyine ulaşacaksınız. Yatırımlarını yeniden düzenleyecek işlerinizde gösterecekleri başarılarınız birlikte beklediğiniz kariyer yolunu açacaksınız. Sabırlı olmak size çok şey kazandıracak. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Başlayacağınız yeni yaşam kesitlerinde kendi inisiyatifinizi kullanacak ve şartlarınızı kendiniz belirleyeceksiniz. Arkadaş seçimi veya ortak işlerde, size destek verecek pratik zekalı kişileri tercih edeceksiniz Jüpiter ve Satürn’ün gücünden faydalanmalısınız.

27 TEMMUZ’DAKİ KANLI AY TUTULMASI BURÇLARI NASIL ETKİLEYECEK?

2018 YILI BOĞA (23 Nisan-21 Mayıs)

Bu yıl enerjinizin zirvesini yaşamak için önemli bir çok nedeniniz olacak. Başarınızın oldukça yüksek olacağını müjdeleyebiliriz. 9 kasıma kadar Jüpiter ortaklıklar ve aşk evinizde ilerleyecek Başarma içgüdünüz başarıyı da doğal olarak beraberinde getirecektir.. Uranüs 16 Mayısta ortalama yedi yıllık yolculuğuna başlıyor ve sizin tüm şartlarınız değiştiriyor. Bu yıl arkadaşlık ilişkileriniz ve dostluklarınız ön planda olacaktır.. Birçok Boğa kendilerine diğer yıllara göre daha fazla güveniyorlar. İşlerini değiştirmek isteyen Boğalara bol fırsat ve fazla seçenek sunulacaktır. Şans ve yaşam kaliteleri yükseliyor. Bekledikleri kariyer ve gecikmiş eğitimlerini gerçekleştirecekler. Düşüncelerinizi en iyi şekilde ifade ederek, yazma ve konuşma yeteneğinizi geliştireceksiniz. Bu sene başarılarınızı pekiştirerek, istediğiniz noktaya gelecek ve yaşantınızda değişiklikler yapabileceksiniz. Çalışma hayatınızda iş arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız ortak işlerden iyi kazançlar sağlayacaksınız. Satürn 9. Evinize size yabancı ülkelerle ilgili kalıcı destekler verecek. Yarım kalmış eğitimlerinizi tamamlamak için yeni bir sistem içine alacak. Hedeflerinize kavuşuyorsunuz..

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Məmmədova aygun 2 Ağustos 2018

teraz

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]