2018 Şubat ayı burç yorumları… İşte şanslı ve riskli günler…

Kışın en romantik ayındayız… Şubat ayında burçlar neler yaşayacak? Hangi burç gezegenlerden ve yıldızlardan nasıl etkilenecek? Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının Şubat 2018 burç yorumlarını sizler için araştırdık. 2018 Şubat ayı Rezzan Kiraz, Nuray Sayarı, Filiz Özkol, Öner Döşer Burç Yorumları ile ünlü astrologların Aralık ayı tahminlerini, burçların şanslı ve şanssız günlerini haberimizdeki linklerden okuyabilirsiniz.

Koç Burcu Şubat 2018

Aşk Koç burcu, Şubat 2018’de iş ve kariyer hayatınızda ortaya koyacak olduğunuz cesaret aşk hayatınıza da yansıyacaktır. Aklınız ayın ilk günlerinde biraz olsun karışacak. Özellikle de yalnız olan Koçlar için bu durum biraz daha fazla olacaktır. Yakınlaşmaların keyif verici olduğunu kimse inkar edemez Koç burcu ancak dikkatli olmazsanız hem sizin hem de karşınızdaki kişinin duyguları incinebilir.

Boğa Burcu Şubat 2018

Aşk Boğa burcu, Şubat 2018’de geride bıraktığımız döneme göre daha istekli ve daha girişken olacaksınız. Siz, özgüven eksikliği yaşadığınız zamanlarda karşı cins ile muhabbet etmekte dahi zorluk yaşıyorsunuz ve bu da yalnızlığınızın temel sebebi olarak ön plana çıkıyor. Beklentilerinizin karşılık bulmasını istiyorsanız korkularınızı, hatalarınızı ve endişelerinizi bir kenara atmalısınız. Yenilenmeye ihtiyacınız var.

İkizler Burcu Şubat 2018

Aşk İkizler burcu, Şubat 2018’in başlarından ortalarına kadar olan dönemde mantığınızı daha fazla ön plana çıkartacaksınız. Duygusal açıdan kendinizi geri planda tutacağınız için partneriniz olan kişi biraz şikayetçi yaklaşımlar sergileyebilir. Sizin ilişkiden yana beklentileriniz olduğu kadar partneriniz olan kişinin de beklentileri var. Kendinize verdiğinizin değer kadar partnerinize de değer vermeli ve düşüncelerine önem vermelisiniz.

Yengeç Burcu Şubat 2018 Aşk

Yengeç burcu, Şubat 2018’de duygusal olarak yoğun olacaksınız. Aşk acısı çekme potansiyeliniz var ancak gerçekten yaşadığınız sorunları aşk acısı olarak adlandırmak istediğinize de emin misiniz? Sorunlar ve sıkıntılar var ancak bunlar çözülemeyecek cinsten değil Yengeç burcu. Partneriniz olan kişiyle karşılıklı oturup konuşmalısınız. Anlayışlı olduğunuz sürece çözülemeyecek herhangi bir sorun da yok. İş işten geçmeden gereken adımları atın.

Aslan Burcu Şubat 2018 Aşk

Aslan burcu, Şubat 2018 aşk ve ilişki açısından sizin alışık olduğunuz dönemin biraz dışında geçecek gibi duruyor. Siz, burcunuzun özelliklerinden dolayı aşk hayatınızda hareketli, tutkulu ve renklisiniz. Şubat 2018’de ise tutkulu, renkli ve çekici olacaksınız ancak hareketli olacağınızı söylemek pek mümkün olmayacak. Aşk ve ilişki hayatınızda yavaşlama görülmekte.

Başak Burcu Şubat 2018 Aşk

Başak burcu, Şubat 2018’in ilk günlerinden itibaren aşk ve ilişki hayatınıza karşı olan bakış açınızda bir takım değişikliğe gideceksiniz. Yaklaşımlarınızın bu yönde olacak olması istenmeyen durumların da gündeme gelmesine sebebiyet verebilir. Başak burcu, önceliğiniz aşk ve ilişki hayatınızda huzuru yakalamak olmalı. Partneriniz olan kişiyle birbirinizi anlamaya çalışın. Aksine sergilenecek davranışlar keyfinizin kaçmasına neden olabilir.

Terazi Burcu Şubat 2018 Aşk

Terazi burcu, doğruyu söylemek gerekirse hem kendinize hem de partneriniz olan kişiye iki aylık dönemde gereksiz yere çok çektirdiniz. Aşk hayatınızda her şey iyiye giderken olmayacak şeylere taktığınız ve dert edindiğiniz için gerildiniz, kendi kendinizi doldurdunuz ve bundan dolayı da istenmeyen tartışmalar meydana geldi. Şubat 2018’de yaptığınız hataların farkında varacak ve düzelmesi için elinizden geleni yapacaksınız.

Akrep Burcu Şubat 2018 Aşk

Akrep burcu, Şubat 2018’in ilk günlerinden son günlerine kadar olan süreçte tutkulu ve istekli olacaksınız. Uzun süredir devam eden bir ilişkiniz varsa geçmişte karşılaştığınız zorlukları tekrardan bir gözünüzün önüne getirmeye çalışın. Şimdi de dönem içerisinde karşılaşabileceğiniz zorlukları tahmin etmeye çalışın. Hiçbir şey halledilemeyecek düzeyde olmayacak. İlişkinize gereken önemi verin Akrep burcu.

Yay Burcu Şubat 2018 Aşk

Yay burcu, Şubat 2018’de iş ve kariyer hayatınızla çok fazla ilgili olacaksınız ki bu da aşk ve ilişki hayatınıza gereken önemi veremeyeceğiniz anlamına geliyor. Partneriniz anlayışlı birisi ise, ilgisizliğinizi hoşgörü ile karşılayacak ve hatta sizinle olumlu paylaşımlarda bulunacaktır. Partnerinizin ilgisizliğinize karşı hoşgörüsü yoksa istenmeyen tartışmalarla karşılaşmaya hazırlanın.

Oğlak Burcu Şubat 2018 Aşk

Oğlak burcu, Şubat 2018’de sadece iş ve kariyer hayatınız değil aşk ve ilişki hayatınızda da güzel gelişmeler meydana gelecek. İlginizi biraz olsun aşk hayatınıza yönelteceksiniz gibi duruyor. Duygularınızı dinlediğinizde bazen yüzünüz güldü bazen de can sıkıcı durumlarla karşılaştınız ancak olumlu ve olumsuz gelişmeleri göz önünde bulundurarak aşk hayatınıza yön vermek doğru tercih olmayacaktır.

Kova Burcu Şubat 2018

Aşk Kova burcu, siz karmaşık durumların insanınız ve karmaşık durumlarla ilgilenmekten de keyif alıyorsunuz. Merak etmeyin, Şubat 2018’de aradığınız karmaşıklığı bulacaksınız ancak yönetmekte başarılı olacak ve yönetirken de keyif alacaksınız. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda tatlı atışmalar yaşanacak. Görmeniz gereken çok ince bir çizgi var Kova burcu. Tatlı atışmalar abartılmadığı sürece aranızdaki bağı kuvvetlendirir ancak abartıldığında ve geçilmemesi gereken çizgi geçildiğinde tam tersine yıpranmanıza neden olabilir.

Balık Burcu Şubat 2018 Aşk

Balık burcu, Şubat 2018’in gelmesiyle beraber aşk ve ilişki hayatınızda geride bıraktığımız dönemden biraz daha şanslı olacaksınız. Bazılarınızın aslında aşk ve ilişki hayatlarıyla ilgili aylık yorumlarını okumalarına dahi gerek yok. Sebebi ise, aşk ve ilişki hayatlarına hiç önem vermiyor olmaları. Önceliğiniz aşk dışında her şey Balık burcu. Hayatınızı, duygularınızı ve düşüncelerinizi paylaşacağınız bir kişiyi artık hayatınıza dahil etmelisiniz.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]