2016 Rio Olimpiyatları internetten nasıl izlenecek?

Brezilya’nın Rio de Janeiro şehrinde başlayan Olimpiyat Oyunları, TRT’nin yanı sıra Ajansspor.com markasıyla Türkiye’de dijital yayıncılık alanında bir ilk olarak Youtube kanallarından da yayınlanıyor. Yayınlar, 2’si Türkçe anlatım olmak üzere toplam 8 kanaldan internet üzerinden Türk izleyiciler ile buluşuyor.

RİO OLİMPİYATLARINI İNTERNETTEN İZLEMEK İÇİN…

Rio 2016 Olimpiyat Oyunları heyecanı başladı. Ülkemizin, 21 branşta toplam 103 sporcu ile temsil edildiği Olimpiyat Oyunları, dijital yayıncılık açısından da bir “ilke” sahne oluyor. Sporseverler, Olimpiyat Oyunları’ndaki karşılaşmaları Ajansspor.com üzerinden 2’si Türkçe anlatım olmak üzere toplam 8 kanaldan izleyebilecek. Kanallardan biri kesintisiz olarak yayın yapacak.

RİO OLİMPİYATLARI İNTERNETTE

5 – 21 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan organizasyonda, 28 branştaki madalya heyecanı spikerlerin anlatımıyla izleyicilerle buluşacak. Tarihindeki en geniş katılımla Olimpiyat Oyunları’nda mücadele edecek olan Türk Milli Takımı sporcularının heyecan dolu müsabakaları da Ajansspor.com üzerinden takip edilebilecek.

Rio Olimpiyatlarını Youtube’dan izlemek için tıklayın:

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]