2016 biterken…

Uzun bir aradan sonra yeniden beraberiz. Yoğun geçen iş temposu nedeniyle bir süredir siz değerli okurlarımdan ne yazık ki ayrı kaldım. 2017’ye girmemize sayılı günler kala iyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bırakmak üzereyiz. Aslında pek ‘iyisiyle’ diyemeyeceğim çünkü malumunuz ülkemiz 2016 yılının özellikle ikinci yarısından itibaren arka arkaya talihsiz olaylar yaşadı ve yaşamaya da devam ediyor. 15 Temmuz darbe girişimi, Türkiye’de yaşanan terör saldırıları ile Suriye sınırında yaşanan çatışmalar sonucunda verdiğimiz gencecik aslan gibi şehitlerimiz ve diğer sayamadığım birçok münferit olay 2016 yılını ülkemiz adına resmen kâbusa çevirdi. En basitinden insanlarımız sokağa bile çıkmaya çekinir oldular ne yazık ki.

Yeni yıl her zaman yeni bir sayfa ve yeni umut ve hayaller demektir. Her yeni yılda olduğu gibi 2017 yılında da başta ülkemiz ve tüm insanlık adına huzur, barış ve refah dolu, savaşsız kan ve gözyaşı dökülmeden müreffeh geçecek bir yıl diliyorum. 2017 ülkemiz ve dünyada güzel söylemlerin konuşulduğu bir yıl olur.

Ekranların Güzel Yüzü Ticarete Atıldı

Yaklaşık 9 senedir Flash TV kanalında Bi’çare, Sağlık Rehberi ve Rengarenk gibi ses getiren çeşitli projelere imza atarak izleyicilerin gönlünde taht kuran Gülcan Engintepe, ticaret hayatına da adım atarak on parmağında on marifet olduğunu da resmen ispatladı. Yakın zamanda Murat Varol ile birlikte İstanbul Bahçelievler Secret Benzin Cafe’nin işletmeciliğine ortak oldu ve birbirinden enfes ve çeşitli lezzetleri konuklarına sunarak bir anlamda ekranlardaki
başarısını ticaret hayatına da taşıyarak bu alandaki yeteneğini de gözler önüne sermiş oldu. Sevgili Gülcan Engintepe’ye çıktığı bu yeni yolda sonsuz başarılar ve bol şanslar diliyorum.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]