2 Eylül reyting sonuçları ve Güldüy Güldüy Show Çocuk damgası!

2 Eylül reyting sonuçlarına göre hangi kanal ve hangi program şampiyon oldu, İlk ona hangi programlar girdi, diziler mi yoksa eğlence programları mı 2 Eylül gününe damgasını vurdu, Reyting savaşları olanca hızıyla devam ederken, Cuma gününün en çok izlenenlerini sizler için araştırdık. Güldüy Güldüy Show Çocuk hem özeti ile hem de ana yayınıyla listeye damgasını vurdu!

En çok izlenenler araştırıldığında FOX TV’de yayınlanan “Bana Sevmeyi Anlat” isimli dizinin AB grubunda en çok izlenenler listesinde birinci sırayı aldığı görülüyor. Bana Sevmeyi Anlat 5.56 reyting, 19.37share alarak günün şampiyonu oldu.

İkincilik ve Üçüncülük Güldüy Güldüy Show Çocuk’un oldu!

AB grubunda ikinci  sırayı Show TV’de yayınlanan “Güldüy Güldüy Show Çocuk” adlı eğlence (tiyatro) programının aldığı görüldü. Güldüy Güldüy Show Çocuk,  4.34 reyting ve 14,59 share alarak günü ikinci sırada tamamlamayı başardı.

Totalde de şampiyon “Bana Sevmeyi Anlat”

Total grubuna baktığımızda en çok izlenenler listesinde Bana Sevmeyi Anlat birinci sırada, 5.76 reyting, 18.81share alırken, total grubunda ikinci sırada ise Güldüy Güldüy Show Çocuk’u görüyoruz. Güldüy Güldüy Show Çocuk;  4.54 reyting ile 14.71 share aldı. Üçüncü sırada ise Güldüy Güldüy Show Çocuk Özet yer alıyor.

4 dördüncü sırada ise karşımıza bir sabah programı çıkıyor: Müge Anlı ile Tatlısert. Müge Anlı 2,9 reyting ve 20,45 share alarak Cuma gününü tamamladı.

İlk onda yer alan yayınlar şunlar oldu:

  1. Bana Sevmeyi Anlat
  2. Güldüy Güldüy Show  Çocuk
  3. Güldüy Güldüy Show  Çocuk Özet
  4. Müge Anlı ile Tatlı Sert
  5. Show Ana Haber
  6. Fatih Portakal ile Fox Ana Haber
  7. Ben Bilmem Eşim Bilir
  8. ATV Ana Haber
  9. Yüksek Sosyete (tekrar)
  10. Esra Erol’da

reyting sonuçları

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]