15 yıllık birikim: Çizgi Koleji

Eğitimde kalite ve süreklilik ilkelerine bağlı olarak, evrensel niteliklere sahip, özgün eğitim modeli ile yenilikçi eğitim kurumları olan; INTERMEDI Sağlık Kolejleri, Batı Anadolu Lisesi ve Velioğlu Eğitim Kurumları’nın tamamı ÇİZGİ Kolejleri çatısı altında toplandı. Yılların birikimi ve tecrübesiyle eğitim sektöründe yeni bir çığır açan ÇİZGİ Kolejleri, 4 kampüs ve 8 okulla ülkemizin hizmetindedir.

Eğitimde Bilimsel Çizgi

cizgi-koleji

“Eğitimde Bilimsel Çizgi” sloganıyla eğitim hayatında öncü olan ÇİZGİ Kolejleri, uyguladığı sistemlerin tamamında bilimi ve bilimsel verileri kullanmayı kendisine ilke edinmiştir. Atatürk ilke ve devrimlerinin ışığında, laik, çağdaş değerleri benimseyen, mükemmeli arayan, yeniliklere ve gelişime açık okullarımızda, öğrencilerimizi birer dünya vatandaşı olarak yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.

Her Öğrenci Bizim İçin ayrı Bir Değerdir

Alanında uzman eğitim kadromuz ile çağdaş eğitimin gerekli kıldığı her türlü teknolojik donanıma sahip interaktif sınıf ortamları ve her öğrenciye bireysel olarak uygulama fırsatı veren tam donanımlı laboratuvar imkânlarıyla okullarımız geleceğin başarılı bireylerini yetiştirmek konusunda sarsılmaz bir kararlılığa sahiptir. Öğrenci kişilik hizmetlerine önem verilen okullarımızda rehberlik; bireyin en verimli bir şekilde gelişmesi, uyum sağlamasında gerekli olan tercihleri alması, kendini anlaması ve problemlerini çözmesi doğrultusunda profesyonel desteği vazgeçilmez gören prensipler zincirine dayanmakta ve bu sorumlulukla hareket etmektedir.

Sevgili Anne ve Babalar

Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Anadolu Sağlık Meslek Lisesi alanlarında hizmet verecek olan okullarımız; içerisinde akademisyenlerin de yer aldığı uzman bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Sizleri; ilkeleri, hedefleri ve değerleri ile eğitim dünyasının en iyi okullarından birini oluşturma sürecinde bizleri tanımaya ve desteklemeye bekliyorum.

http://www.cizgikoleji.com/

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Etiketler:

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]