10-17 Kasım haftalık burç yorumları

10-17 Kasım haftalık burç yorumlarım şöyle:

KOÇ BURCU:
Bu hafta ebeveynlerinizle veya patronunuzla kısa süreli çatışmaya girebilirsiniz. Bunun da özgürlük anlayışınızla bir ilgisi var ama biraz daha tolerans göstermelisiniz. Aşk hayatınızda yalnız olanlar katılacağınız toplantı ve organizasyonlarda yeni insanlar ve aşk fırsatları yakalayabilirler. Arkadaşlarınız size daha da yakınlaşmak isteyebilirler.

BOĞA BURCU:
Bu hafta aşk hayatınızda özel ilişkilerinizde bir müddet için geri çekilme kararı alabilir, düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde kendini kurban etme teması yada aşk ilişkilerinde sorunların yüzeye çıkması söz konusu. Sağlıkta sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz.

İKİZLER BURCU:
Bu hafta aktivitelere veya organizasyonlara katılmak için uygun bir dönemde olacaksınız. Yakın çevrenizde hareketlilik dikkat çekecek. Aşk hayatınızda özel ilişkileriniz ve aşk hayatınızla ilgili konularda kısa bir süre için zorlanmalar söz konusu. Sevdiğiniz kişilerden kısa bir sürede olsa uzak kalma durumunda kalabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU:
Bu hafta parasal konularda cesur girişimler yapmayı planlıyor iseniz, ikinci haftadan sonrayı değerlendirmenizde fayda var. Aşk hayatınızda ilişkilerinizde rutin dışı etkiler devrede olacak. Ayrıca ani ve beklenmedik bir şekilde aşk kapınızı çalabilir. Özellikle alışıldık çevrenizden olmayan, yabancı ortamlardan, farklı, sıra dışı kişilerle flört etme potansiyeliniz yüksek.

ASLAN BURCU:
Bu hafta projelerinize destek alabileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Ayrıca parasal konulardan yana şanslı etkiler devreye girmeye başlıyor. İletişimsel beceriniz ve zekanız sayesinde iyi kazanımlar elde edebilirsiniz, bu dönemi iyi değerlendirin! Aşk hayatınızda sürprizler söz konusu, ve sürpriz hediyeler alabilirsiniz.

BAŞAK BURCU:
Bu hafta başkalarından yardım görmek sizi rahatlatacak. Aşk hayatınızda özel ilişkinizde kadersel denilebilecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızda bir şeyleri değiştirebilecek kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Sahiplenici ve kıskanç davranışlarda bulunmak ilişkinizi olumsuz etkileyebilir. Süre gelen duygusal ilişkiniz biraz zorlanabilir.

TERAZİ BURCU:
Bu hafta iş veya günlük sorunlara çözüm tarzınızla dikkat çekeceksiniz. Fakat sinirsel gerginliklerden uzak kalmak gerekiyor. Aşk hayatınızda ikili ilişkilerde zorlayıcı etkiler söz konusu. Bir taraftan ilişkiler önem kazanırken, diğer taraftan elinizde olmayan koşullar ve engellenmeler yüzünden isyankar bir tavır takınabilirsiniz. Bu dönemde dışarıdaki streslerin, ilişkinizi rencide etmesine izin vermeyin.

AKREP BURCU:
Bu hafta ikili ilişkiler ve ortaklar öne çıkmaya başlıyor. Bu alanlarda olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Şimdiye kadar olumsuz giden şeyleri düzeltme şansı yakalayabileceksiniz. Ortaklaşa girişimler açısından da olumlu bir dönemdesiniz. Özellikle eşiniz veya ortağınızla ilişkiniz güçlenecek. İş anlaşmaları yapmak, taşınmak açısından da çok uygun bir dönemdesiniz.

YAY BURCU:
Bu hafta yaratıcı esinler artarken ve hızlı çözüm üretme kapasitenizi güçlü bir şekilde ortaya çıkarırken, diğer taraftan sinirsel gerginliklere de açık olabilirsiniz. Aşk hayatınızda baskı hissediyor olmanız canınızı sıkabilir. Ayrıca aşkta özgürlük hissiniz kuvvetleniyor. Biraz sakinleşmeli aceleci davranmaktan uzak durmalı, dinlenmeye ve sevdiklerinize zaman ayırmalısınız.

OĞLAK BURCU:
Bu hafta her koşulda kendinizi daha heyecanlı, spontene ve aktif hissedeceksiniz. Ayrıca ailevi temalar önem kazanmaya başlıyor. Haftanın ikinci yarısından itibaren kendinizi içsel olarak biraz depresif hissedebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızda biraz karamsarlık hissedebilirsiniz. Neyse ki fazla uzun sürmeyecek. Aşk hayatınızda da sürprizler olacağı bir dönemdesiniz.

KOVA BURCU:
Bu hafta yakın çevre ile iletişim artıyor. Tartışmalar, konuşmalar ve çok sayıda kontak gündeme geliyor. Önemli görüşmeler ve anlaşmalar yapmak için uygun bir dönemde olacaksınız. Parasal konularla ilgili yaratıcı fikirleriniz yine devrede olacak. Aşk hayatınızda partnerinize zaman ayırmalısınız.

BALIK BURCU:
Bu hafta değer yargılarınızı test edecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Kendinize güvenmeniz, kendinize değer vermeniz, yaptığınız işleri de daha değerli kılacaktır. İş ve kariyerinizle ilgili konularda, size daha fazla mücadele edebilme gücü ve girişim cesareti gösterebileceğiniz bir sürece giriş yapıyorsunuz. Aşk hayatınızda takıntılardan arınıp, yeni aşklara açık olmalısınız.

 

NURAY SAYARI / MEDYABEY

http://www.nuraysayari.com.tr/

http://nuraysayarishop.com/

https://www.facebook.com/nuray.sayari?fref=ts

https://twitter.com/nuraysayari

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]