1. Marmara Forum Kristal Kamera Kısa Film yarışmasında ödülleri kim aldı?

1. Marmara Forum Kristal Kamera Kısa Film yarışmasında kazananlar dün yapılan özel bir gala ile belli oldu. Organizasyonun jüri koltuğunda Nebahat Çehre, Cihan Ünal, Selçuk Kaya, Barış Yöş ve Hakan Altın gibi önemli isimler bulunuyordu.  Organizasyonda 1.lik ödülünü Sertaç Akkaya’nın oynadığı , Gizem Dağlı’nın yönettiği ‘Pamuk’ filmi, İkincilik ödülünü ise Canan Hoşgör’ün oynadığı Ali Kışlar’ın yönettiği ‘Sükut Suikast’ filmi aldı.

Oyuncu Rüzgar Erkoçlar, uzun süre sonra ilk kez oyunculuk performansını sergiledi. ‘’Choose’’ filmi ile kamera karşısına geçen Erkoçlar, Juriden tam not aldı. Siyah takım elbisesi ile galanın dikkat çeken isimlerinden biri olan Erkoçlar, kısa filminde ‘Şizofren bir aşığı canlandırdı. Erkoçlar’a yakın arkadaşı Irmak Ünal eşlik etti.

Cihan Ünal, Rüzgar Erkoçlar ile alakalı şunları söyledi, ‘Rüzgar rolünün hakkını sonuna kadar vermiş, ben izlerken çok etkilendim Rüzgar’ı tebrik ediyorum.’ dedi.

Nebahat Çehre ise, ‘Rüzgar beklediğimden daha iyi bir performans gösterdi, azmi, hırsı ve yakışıklılığıyla bence bu yıl kendinden epey söz ettirecek Umarım yeni projelerde adını daha sık duyarız.’ dedi. Basın mensuplarının Erkoçlar ile aynı projede yer alır mısınız? Sorusuna ise Çehre, Rüzgar ile aynı projede tabi ki yer almak isterim. Proje güzel ve kendimi doğru ifade edebileceğim bir proje olursa seve seve Rüzgar ile oynamak isterim dedi.

MERVE BÜYÜKSARAÇ OYUNCULUĞA YELKEN AÇTI

Ünlü model Merve Büyüksaraç, ilk oyunculuk deneyimini sergilediği projeye eşi ile katıldı. Bir tekstil işçisini canlandırdığı projesi için olumlu eleştiriler aldığını belirten güzel model birçok oyunculuk teklifi aldığını ve yeni sürprizlerinin olduğunun müjdesini verdi.

Nebahat Çehre’den Merve Büyüksaraç’a destek geldi. Merve Büyüksaraç’ın İlk oyunculuk deneyimi olduğunu öğrenen Çehre ise, Büyüksaraç’ın performansını çok beğendiğini oyunculuk konusunda yetenekli olduğunu belirtti.

YAĞMUR ÜNAL ABLASI IRMAK ÜNAL’A DESTEK VERDİ

Ablası Irmak Ünal’a desteğe geldiğini belirten Yağmur Ünal, ‘Ablam çok iyi bir oyuncu, yer aldığı kısa filmi izlemeye geldim.’ dedi.

Cihan Ünal’ın juride olduğunu ve ablası Irmak Ünal’a torpil söz konusu olur mu? sorusuna ise, ‘Babamın kelime lügatında torpil yoktur. Basında çıkan haberleri takip ettim. Babamı azıcık yakından tanısanız torpilin hayatında hiç olmadığına şahit olursunuz.’ dedi.

Irmak Ünal ise konuyla alakalı, Babamın torpil ile işi olmaz, işin kalitesine ve filmin bütününe bakar. Dedi. Yeni sinema teklifleri aldığını belirten güzel oyuncu, oynamak için filmlerde yer almak istemiyorum, beni doğru lanse edecek, kariyerim için doğru olduğunu düşündüğüm işler içinde yer almaya çalışıyorum’ dedi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]