1 Ağustos Pazartesi gününün On Numara sonuçları belli oldu!

Türkiye’nin sürekli oynanan şans oyunlarından birisi olan On Numara her hafta olduğu gibi bu haftada talihlerinin yüzünü güldürmeye devam etti. 1 Ağustos Pazartesi gününün On Numara Sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. On Numara geçen hafta üç kişinin yüzünü güldürdü. Üç kişi 168 bin 917 TL almaya hak kazandı. On numara tahminleriyle her hafta binlerce kişiye ikramiye kazandırmaya devam ediyor.

Milli Piyango İdaresi’nin her hafta pazartesi günü oynattığı şans oyunlarından birisi olan On Numara bu haftada kazandırmaya devam etti. 1 Ağustos 2016 Pazartesi günü yapılan çekiliş heyecanlı geçti. Geçen hafta On Numara üç kişiyi sevindirdi. 729. hafta çekilişinde kazanan isimler belli oldu. Şans Topunda ikramiyeler belirlenen sisteme göre oranlar dahilinde dağıtılır. 1 ile 80 numaraları arasında şekilişle belirlenen 22 adet numaradan 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanır. 10 bilen çıkmadığı taktirde loto bir sonraki haftaya devreder. 

ON NUMARA SONUÇLARI

729. hafta çekilişinde On Numarayı isabet ettirenler büyük ikramiyeyi aldı. Geçen hafta çekilen On Numara Sonuçları 01 – 02 – 03 – 07 – 10 – 13 – 17 – 18 – 26 – 37 – 38 – 39 – 43 – 44 – 47 – 52 – 56 – 61 – 63 – 64 – 66 – 75 olarak duyuruldu. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre geçen haftaki çekilişte 10 bilen üç kişi, kişi başına 168.917 TL ikramiye kazandı. On Numara Çekilişi her hafta Pazartesi akşamları MPİ Müdürlüğünce hazırlanır ve ödüller belirlenen yüzdelere göre dağıtılır. 

ON NUMARA SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

ON NUMARA İKRAMİYELERİ NERELERDEN ALINIR

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri, hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve Milli Piyango İdaresi Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlükçe ödenir. On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir. On Numara oyununa 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler .On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]