TOZLU YOLLAR’IN KADERİ KUDRET SABACI’NIN ELLERİNDE

kudret-sabanci-tozlu-yollar2

Stil Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Tozlu Yollar’a taze kan. Türk televizyon tarihinde ilk defa bir dizinin finalini canlı yayınla ekrana getiren Kudret Sabancı, ekranlara Tozlu Yollar ile geri dönüyor.

İktidarı paylaşamayan hırslı kadınların mücadelesini, masum ve romantik aşkları, aşkın en acı hallerini dram dolu bir anlatımla ekranlara taşıyan Tozlu Yollar, 1960’lı yıllar Türkiye’sine de ışık tutuyor.

Yönetmenliğini yaptığı Aşk ve Ceza, Binbir Gece, Aliye, Zerda gibi dizilerle 250 hafta üst üste açık ara birinci çıkarak bu alanda kırılması güç bir rekoru da elinde bulunduran Yönetmen Kudret Sabancı ile kadrosunu güçlendiren Tozlu Yollar her pazar saat: 20.00’de atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Yepyeni bir enerjiyle izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan Tozlu Yollar’ın 4.bölümünde izleyenleri büyük sürprizler bekliyor.
Başrollerini; Selda Alkor, Burcu Kara, Nihat Altınkaya, Sinan Albayrak, Seda Akman, Pamir Pekin, Asena Tuğal, Yıldırım Gücük, Ayçin İnci, Gülşah Şahin, Buse Varol, Burçin Bildik ve Yücel Erten’in paylaştığı, müziklerini Kıraç’ın yaptığı Tozlu Yollar görkemli prodüksiyonu ile de göz dolduruyor.

Gazeteciler.com

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]