ÖNCE SERENAY ŞİMDİ DE HAZAL…ÇAĞATAY ULUSOY KİMİNLE AŞK YAŞIYOR?

Magazin dünyasının cevabı merakla beklenen konularından biri Çağatay Ulusoy’un kiminle beraber olduğu meselesi. Geçtiğimiz günlerde yakışıklı oyuncunun aynı dizide başrolü paylaştığı Serenay Sarıkaya ile beraber olduğu haberi medyada çok ses getiren haberlerden biri olmuştu.

Bu haberin üzerinden çok geçmedi ki bu sefer de Çağatay Ulusoy’un kendisine çok yakıştırılan Hazal Kaya ile duygusal bir birliktelik yaşadığına dair iddialar ortaya atıldı. Medyada olayı ilk yazan Habertürk’ün magazin yazarı Esin Övet oldu. Övet, her ne kadar Çağatay Ulusoy’un adının Serenay Sarıkaya ile anılsa da çevresinden hep Hazal Kaya ile beraber olduğunu duyduğunu köşesinde dile getirdi.

Sadece Esin Övet’le kalsa iyi Çağatay Ulusoy’un sosyal medyadaki fan sayfasında bu birlikteliğin gerçek olduğuna dair haberler yeraldı.

İddia duyulur duyulmaz iki oyuncunun da fanları sosyal medyada hareketlilik yaşadı. İddianın gerçek olup olmadığını merak edenlerin sayısı giderek artadursun Çağatay Ulusoy’un Serenay Sarıkaya ile mi yoksa Hazal Kaya ile mi beraber olduğunu belgeleyecek bir fotoğrafa iş kaldı.

Adını Feriha Koydum dizisinin eski müdavimleri Çağatay-Hazal aşkına en çok sevinecek olan kitleyi oluşturuyor. Zira bu kitle iki ismi de birbirine çok yakıştırmıştı.

Düğümü çözecek olan fotoğrafın ortaya çıkması için çok fazla beklenilmeyeceği tahmin ediliyor.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]