Seda Sayan’ın yeni programı ne zaman başlıyor?

Show TV ekranlarında Seda Sayan rüzgarı yeni bir formatla esmeye devam ediyor. Evlenme hayalleriyle hayat boyu yol arkadaşı arama macerasının anlatıldığı reality şov Seda Sayan’la Yol Arkadaşım, 17 Kasım Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün seyircisiyle buluşacak.

Production House yapımcılığında Show TV ekranlarında başlayacak olan Seda Sayan’la Yol Arkadaşım, hayatlarını doğru insanla birleştirmek isteyen ancak bunun yolunu bir türlü bulamayan çiftleri birleştiriyor. Bu programda; çiftlerin hayatları bütün çıplaklığıyla, özel görüntülerle gözler önüne serilecek.

Programa katılan çiftlerin hayatları profesyonel bir ekip tarafından takip edilecek ve bu görüntüler programda ekrana getirilecek. Türkiye’nin ilk halk jürisinin karşısına çıkacak olan çiftlerin uyumlu olup olmadığı ise, bu jüri tarafından tartışılacak ve son kararı yine halk jürisi verecek.

Seda Sayan’ın sunacağı ‘Seda Sayan’la Yol Arkadaşım’, 17 Kasım Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 13:00’te Show TV ekranlarında olacak.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]