Seda Sayan’dan Zuhal Topal’a ağır sözler

Seda Sayan ve Zuhal Topal arasındaki tansiyon düşmek bilmiyor. İki ünlü isim ve de yapım şirketleri arasındaki gerilim tırmanarak devam ediyor. Bu kez de “Renkli Sayfalar”a telefonla bağlanan Seda Sayan yaptığı açıklamalarla adeta olası yeni tartışmaların fitilini ateşledi.

Zuhal Topal’ın programına gelen bir gelin adayının hamileyken programda talip aramaya geldiği şeklindeki iddia ortalığı karıştırmaya yetti. Konu, Kanal D’de yayınlanan  Renkli Sayfalar’ın da gündemindeydi. Bu konu stüdyoda tartışılırken Seda Sayan, programa telefon ile bağlandı.

“ÖNCEDEN BÖYLE SKANDALLAR YOKTU”

Zuhal Topal ile ve de onun programıyla yaşadıkları gerginliği değerlendiren Seda Sayan ilginç açıklamaların altına imza attı.

Esra Erol Fox TV’de izdivaç programı yaparken kendisinin de Show TV’de benzer bir program yaptığını hatırlatan Sayan, ” o zaman hiç böyle skandallar, entrikalar, şantajlar, tehditler, localardan adam kaçırmalar duydunuz mu?” diye sordu.

“ESRA EROL’UN LOCASINI BOŞALTTILAR”

Esra Erol’un Zuhal Topal’ın yapım şirketiyle yaşadığı sorunlar nedeniyle mahkemelik olduğunu söyleyen Seda Sayan, “Esra Erol bunlar yüzünden doğuma göz yaşlarıyla gitti. Bunlar Esra doğuma giderken onun programındaki locayı boşalttılar. diye konuştu.”

Serpil Örümcer’in geçtiğimiz günlerde Zuhal Topal’ın programına katıldığını ve karşısına çıkan damat adayının evli olduğunu söyleyen Seda Sayan, “bu skandal değil mi?” diye sordu.

“RTÜK NEDEN DEVREYE GİRMİYOR?”

Konuşmasının devamında “sahte nikah memuru orada, evli damat adayı orada, RTÜK neden devreye girmiyor?” diye konuşan Seda Sayan, evlilik programları diye genelleme yapılmasına itiraz etti.

İşte Seda Sayan’ın açıklamalarıyla Renkli Sayfalar’a damga vurduğu o anlar:

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]