Medyabey.com 6 yaşında

ŞADAN KABA / MEDYABEY

www.twitter.com/sadankaba2

[email protected]

Medyabey.com’un yayın hayatına girmesinin üzerinden 6 yıl geçti.

Diğer kategorilerin yanında yerli dizi eleştirileri, dizi yorumları, dizi ve TV program haberlerini önceleyen mecramız, sadece dizilerden haberlerle yetinmeyip yazarlarımızın bakış açılarıyla dizilerin bilinmeyen ya da arka planda kalmış dünyasına ışık olmaya çalıştı.

Yazarlarımızın özellikle yerli dizilerle ilgili yazdığı eleştiri ve yorum yazıları okurlarımızın da oldukça ilgisini çekiyor.Okurlarımız, gerek medyabey.com’dan gerekse linkleri paylaştığımız sosyal medyadan seslerini bizlere daha kolay duyurabiliyor. Onların nabzını böylelikle daha doğru bir biçimde tutabiliyoruz.

DİZİ FANLARIYLA İLETİŞİMİMİZ SÜRECEK
Diğer bir konu da yerli dizilere önem veren sitemizin dizilerin fanlarıyla olan iletişimi…Bugüne kadar dizi fanlarıyla sağlıklı bir iletişim kurmayı başardık. Seslerini kamuoyuna ya da dizilerin yayınlandığı kanalların yönetimine duyurmak isteyen dizi fanlarının ilk aklına gelen sitelerden biri hep medyabey.com olageldi. Bundan sonra da dizi fanlarıyla sağlıklı iletişimimiz devam edecek. Onların haklı olduğuna inandığımız konularda sesleri olmayı sürdüreceğiz. Fanların sesi olmak Medyabey’in şüphesiz önemli misyonlarından biri.

MEDYABEY.COM’A YENİ YAZARLAR
Önümüzdeki günlerde yazar kadromuza bugüne kadar olduğu gibi önemli yazarları ilave etmeye devam edeceğiz. Okurlarımız TV program haberlerini en iyi dizi eleştirilerini, en yetkin dizi yorumlarını, dizilerden haberleri medyabey.com’dan okumaya devam edecekler.

Yeni yazarların dışında okurlarımız için yeni sürprizlerimiz olacak. İçerikle ilgili sürekli yenilikler yaparak sitemize ilgi gösteren okurlarımızı mutlu etmek istiyoruz.

Önümüzdeki dönemde daha güçlü daha dolu bir Medyabey’de buluşmayı ümit ediyoruz. Bize ulaşıp fikir ve yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın…
Sağlıcakla kalın…

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]