Hakan Ünsal: “Hakan Şükür’ü o gün sildim!”

Hakan Ünsal, FETÖ ile ilgili olarak  ‘Evlendikten sonra gerçekleri anladım.” açıklamasında bulundu. Galatasaray’ın eski milli futbolcusu Hakan Ünsal, “Dinimizi öğrenmek adına cemaate katılmıştım. Evlendikten sonra koptum. Eşim bana gerçekleri anlattı” diyerek bir zamanlar Galatasraylı futbolcuların o zamanki “cemaat” bağlantısını dile getirdi.

Galatasaray’ın efsane futbolcularından Hakan Ünsal, CNN Türk’te yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Türkiye’nin Gündemi adlı programa telefonla bağlandı.Ünsal, FETÖ’nün Galatasaray camiasında etkin olduğu dönemle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“EVLENDİKTEN SONRA CEMAATTEN AYRILDIM”

FETÖ lideri Fetullah Gülen’in sohbetindeki görüntüleri ortaya çıkan Hakan Ünsal, ”Safiyene niyetlerle dinimizi öğrenmek ve kötü alışkanlıklardan uzaklaşmak için sohbetlerde bulunduk. Cemaatten evliliğimden sonra koptum. Eşim bana bazı gerçekleri anlattı ve uzaklaştım. Fatih Terim sohbetlere katılmadı. Başka takımlarda cemaate bağlı isimler var mı bilmiyoruum. Durumu iyi olmayan kişilere yardım amaçlı cemaate para verdim.” dedi.

 

“HAKAN ŞÜKÜR’Ü SİLDİM”

FETÖ’cü Hakan Şükür ile ipleri kopardığını söyleyen Hakan Ünsal, ” Ben Gezi olaylarından sonra Kazlıçeşme’deki mitinge giderek safımı belli etmeye geldim dedim. Benim o günden bugüne duruşumda hiçbir değişiklik yok. Bu dersane olaylarından sonra uzak-yakın ya ilişkimi kestim, ya da mesafe koydum. En son Hakan Şükür’ü 17 Aralık sabah aradım. Niçin istifa ettiğini sormak için. Çünkü çok samimi gelmedi işin açıkçası. İnanmadım zaten ama dediğim gibi o gün bugündür ilişkiyi kestim hiç görüşmedim” şeklinde konuştu.

KAZLIÇEŞME’DE ERDOĞAN’A DESTEK VERDİ

Hakan Ünsal’ın açıklamasından sonra sözü alan gazeteci-yazar Nevzat Çiçek ”Hakan Ünsal 17-25 Aralık kumpasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Kazlıçeşme mitinginde destek veren isimlerden biridir. Kendisini tebrik ediyorum.” dedi.

İşte Hakan Ünsal’ın FETÖ ve Hakan Şükür’le ilgili flaş açıklamaları-izle

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]