“FEVKALADENİN DE FEVKİNDE BİR AYAR!”

bulent-ersoy

Pepsi’den Bülent Ersoy’a Ramazan engeli geldi. Azra Akın’la Pepsi reklamı için kamera karşısına geçen Bülent Ersoy, Ramazan konseptli reklamlarda partneri Azra Akın’ı yalnız bırakacak. 

 

Pepsi’den Bülent Ersoy’a Ramazan Sansürü

Bülent Ersoy yerine ramazan ayı için çekilecek ikinci filmde Azra Akın tek başına oynayacak.
Dünya devi Pepsi’nin reklamlarında rol alan Bülent Ersoy, ramazan için çekilen reklam filmlerinde yok. 4 filmlik anlaşma yapan ve 800 bin lira peşin para alan Bülent Ersoy yerine ramazan ayı için çekilecek ikinci filmde Azra Akın tek başına oynayacak.

MOONWALK DANSI YAPMIŞTI

İlk filmde Bülent Ersoy, Azra Akın’ın müzik hocasını canlandırmış ve yaptığı moonwalk dansıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Ersoy’un çektiği reklam birkaç kez twitter’da en çok konuşulan konu başlığı olarak ‘Trend Topic’ listesine girmeyi başarmıştı.

 

BÜLENT ERSOY RAMAZANDA YOK

Ersoy, firmanın satışlarını artırdığı da belirtilen reklam öncesi 4 film için anlaştığı 800 bin lirayı peşin olarak almıştı. Buna karşın Ersoy’un ramazan ayı için çekilecek filmde olmayacağının öğrenilmesi kafaları karıştırdı. İkinci filmde Azra Akın’ın tek başına oynayacağı belirtildi. Firmanın senaryosu basına sızınca sil baştan yazılan ilk filmiyle ilgili hazırlattığı afişler de dikkat çekmişti.

FİRMAYLA SORUN MU YAŞADI?
Türkiye genelindeki billboard’larda Bülent Ersoy’un görüntüsüne yer verilmemiş, yalnızca Azra Akın’ın fotoğrafları kullanılmıştı. Meslek yaşamında ilk kez reklam filmi çeken Ersoy ile firma arasında sorunlar çıktığı konuşuluyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’la evliliğe doğru giden ilişkisiyle gündemde olan, eski Dünya Güzeli Azra Akın’ın ise reklam başına 200 bin lira aldığı biliniyor. Akın’lı reklam haziran ayında çekilecek ve ramazan ayında seyirciyle buluşacak.

 

Gazeteciler.com

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]