Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama izle, şarkı sözleri

Yaz sonunda yayınlanan klip izlenmeye doyulmuyor. Ağustos’un sonlarında piyasaya çıkan klip, Eylül ayının da hit şarkısı oldu. Emrah Karaduman düzenlemesi Aleyna Tilki seslendirmesi ile listeleri alt üst eden Cevapsız Çınlama; sosyal medyada ve video izleme, indirme sitelerinde adını haklı olarak tepelere yazdırmayı başardı. Cevapsız Çınlama, içindeki oryantal ezgilerle de dikkat çekiyor. Gençlerin dilinden düşmeyen bu parçanın klibini M.bey’den izleyebilirsiniz.

Sözleri Gökhan Şahin tarafından yazılan; bestesi ve aranjesi Emrah Karaduman tarafından yapılan ve Aleyna Tilki tarafından seslendirilen Cevapsız Çınlama indirme rekorları kırıyor. Cevapsız Çınlama şarkısının klibinin yönetmenliğini Serdar Börcan üstlendi.

İlk kez yetenek sizsiniz programında ismini duyuran Aleyna Tilki, başarılı besteci Emrah Karaduman‘ın tekli çalışması “Cevapsız Çınlama” listeleri alt üst etmeye devam ediyor.

Cevapsız Çınlama tanıtım videosunun 250 binden fazla izlenmişti. Şarkının yayınlandığı 19 ağustos tarihinden itibaren 2 haftada sadece youtube kanalında 8 milyondan fazla dinlenmiş; müzikle ilgili çevreler bu şarkının bu yıl 30 milyonu geçeceğini ön görmüştü.  Cevapsız Çınlama bu öngörüyü haklı kıldı üstelik yıl boyu değil sadece bir buçuk ayda 36.543.975 izleyiciye (sadece youtube’da) ulaştı.

 

Cevapsız Çınlama Sözleri

Kağıt kesiğinden daha çok çok acıtır.
Hemen geçmez öyle vicdanın izi,
Aklımda ne varsa, dilimde hepsi
Sağduyum herkesten önce arazi…

Kulağımda sayısız cevapsız çınlama
Biri beni mi anıyor, seviyorum sanıyor.
Köprüleri yakalı, kaldırıp kenara atalı.
Yüzünü unutalı uzun zaman oluyor…

Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı?
Yaptığıyla söylediği nedense farklı.
Mazlumun ahı aheste aheste alınır.
Bırakın kazandım zannetsin zavallı.

Gökhan Şahin

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2016 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com