Dünyaca ünlü yarışma programı TRT World’de…

Dünyanın her tarafından zorlu yaşam koşulları içindeki çocuklar ile birlikte geçirilen bir günü anlatan program
yayın hayatına başladı.  “A Day With” isimli yeni programı artık trt world ekranlarına geliyor.

İngilizce yayın akışı, zengin haber ve belgesel içeriği ile dünya haberciliğine yeni bir bakış açısı getirmeyi amaçlayan TRT World, şimdi ‘A Day With’ isimli yepyeni programını ekrana taşıyor.

‘A Day With’ dünyanın her tarafından, zorlu yaşam koşulları içindeki çocuklar ile birlikte geçirilen bir günü konu alıyor. Bazısı bombalarla yasamaya alışıp, açlıkla savaşırken, bir kısmı da yasadıkları yerden ayrılmak zorunda kalmış ve tanımadığı insanlarla birlikte yaşamaya çalışıyor.

19 Nisan 2017 günü yayın hayatına başlayan ve 13 bölümden oluşacak olan program, her Çarşamba 23:30’da, tekrarı ise Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günü TRT World ekranlarında izleyici ile buluşacak.

TRT World Hakkında:

Türkiye’nin ilk uluslararası haber platformu olan TRT World, İngilizce yayın akışı, zengin haber ve belgesel içeriği ile dünya haberciliğine yeni bir bakış açısı getirmeyi, objektif ve cesur habercilik ilkeleri ile “küresel izleyicinin kanalı” olmayı hedeflemektedir. Ortaya koyduğu yeni bakış açısı ile dünyada pozitif değişimin habercisi olarak haberin merkezine insanı alan, aynı haberin farklı açılarını gösteren uluslararası bir haber platformudur. Uluslararası prestijli kanallarda çalışmış tecrübeli ekran yüzlerini bünyesine katan TRT World, özellikle gelişen teknolojiyi yakından takip ederek izleyicilerine sosyal medya ve internet üzerinden de yayın yapan TV kanalları arasında yer almaktadır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]