Diriliş Ertuğrul dizisinde Doğan Alp neden yok?

Diriliş Ertuğrul dizisinde Doğan Alp’in bir süredir ortalıkta gözükmemesi Diriliş Ertuğrul dizisinde “Doğan Alp neden yok?” sorusunun gündeme gelmesine neden oldu. Dizinin müdavimleri, Doğan Alp’in akıbetini merak ediyor. Medyabey, Doğan Alp’le ilgili detayı açıklıyor..

Ertuğrul Gazi’nin en önemli savaşçılarından biri olan Doğan Bey(Doğan Alp) rolünü Cavit Çetin Güner canlandırıyor. 21 Şubat 1986’da İstanbul’da doğan Güner, Hayat Bilgisi dizisinde oynamıştı.

Medyabey’e gelen duyumlara göre Doğan Alp’in Diriliş Ertuğrul’daki yokluğu fazla uzun sürmeyecek. Doğan Alp önümüzdeki bölümlerde yeniden sevilen dizide boy gösterecek.

dogan-alp

DOĞAN ALP KİMDİR?

Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul’un üç önemli alpinden birisidir. Doğan Alp’in gürzüne, kılıcına ve hançerine bakıldığında hepsinin de uçlarının doğan kuşunun gagası şeklinde olduğu görülür.

Doğan Alp’in gerçekte yaşayıp yaşamadığı kesin olarak bilinmiyor. Doğan Alp, yiğitliği ve çevikliği ile Ertuğrul’un en çok güvendiği savaşçılarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2016 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com