Diğer Yarım’da heyecan tavan yaptı

ATV’nin sevilen dizisi “Diğer Yarım”da senaryo giderek daha ilginç bir hal aldı. 1 Ağustos Cuma akşamı yayınlanan 7.bölümünde yeni hayatlarına iyice alışan ikiz kardeşler, anne-babalarıyla ilk bayramlarını geçirdiler.

Zeynep, kardeşi, halası, dayısıyla bir bayramlaşma planladı ve ikizler bir araya geldi ama beklemedikleri bir sürprizle karşılaştılar.

İlgiyle izlenen bölümün, Twitter etiketi #digeryarimneşesi de sosyal medyada çok yorum aldı.

Eda Tezcan ve Gülbike Sonayın senaryosunu yazdığı , Veli Çelikin yönetmenliğini yaptığı Atv`nin sevilen aile dizileri arasında olan Diğer Yarım’da İpek Tucuoğlu, Orhan Kılıç, Goca Sarıyeldız, Nevra Serezli, Yamaç Telli, Murat Garipağaoğlu, Ruhi Sarı, Gülen Karaman, Eda Çatalcam, Alican Albayrak, Canan Maktal, Somer Kavran gibi oyuncular rol alıyor.

Dizinin konusu: 

Meryem ve Ecevit farklı kültürlere sahip, farklı hayat tarzları sürdürmelerine rağmen evlenirler. Bu evlilikten Zeynep ve Esma isminde ikiz kızları olur. Çocukların doğumundan sonra yaşadıkları kültür farklılıkları yüzünden anlaşamadıklarını iyice anlayan çift ayrılmaya karar verir. Ecevit ve Meryem ayrılır.İkiz kızları da aralarında paylaşırlar. Zeynep babası ile kalırken, Esma annesi ile kalmıştır.İki farklı şehirde ve iki farklı kültürde büyümek zorunda kalan ikiz kardeşler bir şekilde İstanbul’da birbirleri ile karşılaşıp gerçeği öğrenirler.

Gerçeği öğrenen ikiz kardeşler birbirlerinden çok zıt bir yapıya sahip olsalar da anne ve babalarının yeniden birleşmesi için ellerinden geleni yapacaklardır.

“Diğer Yarım” Cuma günleri 20.00’de ATV’de ekrana geliyor.

Diğer Yarım 8.bölüm fragmanı:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]