Deniz Uğur-Reha Muhtar arasındaki ikizler savaşında 2. perde

Bir dönem sevgili olan ünlü oyuncu Deniz Uğur ile ünlü haberci Reha Muhtar, ikiz çocukları için yeniden karşı karşıya geldi. 3 yıllık beraberliklerinin ardından ikiz evladı olan bu iki ünlü çift için yeniden mahkeme kapıları görülüyor. Deniz Uğur 18 yaşına kadar babada kalmasına karar verilen 7 yaşındaki ikizlerini geri almak için mahkemeye başvurdu.

2007 yılında birlikte yaşamaya başlayan ve 2009 tarihinde Mina Deniz ve Poyraz Deniz adlı ikiz bebeklere sahip olan ünlü çift için zor bir süreç daha başlıyor. Üç yıl birlikte yaşayan Uğur-Muhtar çiftinin imzaladıkları ortak protokol gereği ikiz çocuklar 18 yaşına kadar baba Reha Muhtar’da kalacaktı. Ancak fikrini değiştiren Deniz Uğur velayetin kendi üzerine alınması ve her iki çocuğu için de nafaka bağlanması için ilgili dilekçeyi resmi makamlara ulaştırdı.

Deniz Uğur verdiği dilekçede “Muhtar, ilk evliliğimden olan oğlum Engin Deniz’i Baltalimanı’ndaki yalıya alınmaması için çalışanlarına talimat verdi. Bunun üzerine oğlumla birlikte annemin evine geri döndüm. İkiz çocuklarım mahkeme kararıyla babada kaldı. Anlaşmamızda ikizler 18 yaşına gelene kadar babalarında kalacaktı. Çocuklarımın velayetini geri istiyorum. İkizlerimin velayetlerinin babadan alınarak bana verilmesini istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Reha Muhtar’ın bu konuya nasıl karşılık vereceği merak konusu. Gelişmeleri medyabey olarak takip etmeye devam edeceğiz.

deniz uğur reha muhtar

“Reha yeri dolduralacak bir erkek değil”

Deniz Uğur 2010 yılında Reha Muhtar ile ayrılığının ardından eski sevgilisi için şunları söylemişti: “Reha şizofren zekâsına sahiptir. Onunla konuşurken daldan dala atlayabilir, farklı noktalara gidebilirsiniz. O yüzden yeri kolay doldurulabilecek bir erkek değil. Ayrıcalıklı bir adam. Ondan çok şey öğrendim. Dünyada olanlardan tutun da günlük hayatta yaşadığımız birçok şeye karşı bambaşka vizyon geliştirdim. Çok doyurucu bir ilişkiydi. Bir erkekle birlikte oluyorsanız ona hayranlık duymanız lazım zaten. Ben böyle düşünüyorum.”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]