Çocuklar Duymasın yeniden ekranlara dönüyor

Türk izleyicisinin hafızasına kazınan projelerden birisi olan Çocuklar Duymasın, ekranlara geri dönüyor. Başrollerini Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ’un paylaştığı sevilen dizi Çocuklar Duymasın’ın tekrar bölümleri 360 TV’de olacak.

Çocuklar Duymasın, 17 Ekim Pazartesi’nden itibaren hafta içi hergün 36o TV’de olacak. Birol Güven’in sahibi olduğu Mint’in yapımcılığında çekilen dizi ekranın en uzun soluklu işlerinden biri olmuştu.

Çocuklar Duymasın, dizisinin yönetmenliğini Bora Tekay yapıyordu. Dizide kişilik ve kültürel olarak ayrı dünyaların insanları olan bir çiftin çocuklarıyla ve aile dostlarıyla beraber yaşadıkları çelişkili durumlar komedi türünde anlatılıyordu.

İlk bölümü 16 Ocak 2002’de TGRT’de yayınlanan Çocuklar Duymasın, yayınlanan 13 bölümün ardından 16 Nisan 2002’de ATV’ye geçmişti.

2 sezon ATV’de yayınlandıktan sonra 3. sezonu Eylül 2003’te Star TV’de yayınlandı. Başrol oyuncularından Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın özel hayatlarından dolayı diziden ayrılmaları sonucunda dizinin 4. sezonu “Çocuklar Ne Olacak” adıyla yayınlandı. Dizi, Mayıs 2005’te sona erdi.

2009’da FOX’da yeniden başlaması planlandı; fakat ekonomik kriz nedeniyle dizi bir süreliğine ertelendi. Ardından 5 Ağustos 2010’da 5. sezonuyla yeniden ATV’de yayınlanmaya başladı. Yeni bölümleri çekilmeye başladı.

2013 Eylül ayında Fox TV ekranlarında 3. defa başlayan Çocuklar Duymasın, 160. bölümde sona ermişti.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]