Cennet Mahallesi yeniden başlıyor

Show TV’nin değişik zamanlarda birçok kez tekrarlarını yayınladığı sevilen dizi Cennet Mahallesi’nin yeniden ekranlara dönüyor. Kanal yetkilileri defalarca tekrarı yayınlanan ve de belli bir reyting seviyesinin altına inmeyen dizinin yeni bölümünü çekme kararını verdiği konuşuluyor.

CENNET MAHALLESİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Show TV’nin unutulmaz komedi dizilerinden birisi olan ‘Cennet Mahallesi’nin başrollerinde Melek Baykal, Çağla Şikel, Alişan, Müjdat Gezen, Özkan Uğur, Zeki Alasya, Aylin Kabasakal, Serhat Özcan, Ümit Yesin ve Şeyla Halis yer alıyordu. Dizinin yeni adıyla yeni bölümleriyle ekrana döneceği haber veriliyor.

Dizinin başrollerinde ‘Evleneceksen Gel’ programının evlenme adaylarından olan Solmaz Çiros ile Kaan Güvenilir yer alacakları iddia edilmişti. Ama sonradan gelen haberler bu bilginin doğru olmadığı yönündeydi.

Çekimlerine başlanacak yeni dizinin yine Show TV’de ekrana gelmesi bekleniyor.

Alişan ve Çağla Şikel’in başrollerde oynadığı dizi İstanbul’un Balat semtinde çekiliyor ve roman mahallesinde geçen komik olayları hikaye ediyordu. Melek Baykal, Müjdat Gezen, Zeki Alasya gibi önemli oyuncuların yeraldığı kadroda ne gibi değişikliklerin olduğu önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

 

YORUMLAR

Yazıya 7 yorum yapılmış.

Anonim 23:49

super bı fıkır ama eski takımla olursa

Anonim 23:49

Yeniden eski bölümleri oynasın

Busplan 23:49

Kesinlikle başlamalı eski tadında olursa çok tutulur

Anonim 23:49

Hangi gün ve saat kaçta lütfen söyleyin bakmak çok istiyorum!Lütfen lütfen lütfen…

Anonim 23:49

Bence de eski gatro

Cennet mahallesi başlasın ve hergün versin

Serdar 23:49

Bencede başlamalı

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]