Canan Karatay’ı kızdıran soru

Sağlık, güzellik, moda ve hayata dair birçok konunun yer aldığı Ebru Yaşar’la Her Gün’ün bugünkü konuğu İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof Dr. Canan Karatay oldu. Kilo problemleri nedeniyle canlı yayına telefonla bağlanan seyircinin sorusu Karatay’ı çok kızdırdı.

Sağlıkla ilgili yaptığı açıklamalarla ses getiren Prof. Dr. Canan Karatay, Kanal 7’de Ebru Yaşar’la Her Gün’e konuk oldu. Programda şişmanlıkla ilgili açıklamalarda bulunan Karatay, sağlıklı besinler yenildiği sürece kilo ve sağlık problemlerinin olmayacağını söyledi.

Canlı yayına telefonla bağlanan bir izleyici kilo alamamaktan yakındı. 45 kilo olduğu için çevresindeki insanlar tarafından da beğenilmediğini ve bu durum karşısında psikolojisinin bozulduğunu belirterek, Prof. Dr. Canan Karatay’dan kilo almak için ne yapması gerektiğini sordu. Soru karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Karatay sinirlerine hâkim olamadı. ‘‘19 yaşındasınız, hayatınız baharındasınız sakın kilo almayın diyorum. Sağlıklıysanız bitti, herkes hasedinden söylüyor. Kilo aldırtacaklar size, ondan sonra da yeme kilo alma diyecekler. Gidin başımdan Allah’ını severseniz. 19 yaşındasınız, kaç kilo olmanız lazım 100 kilo mu dolaşacaksınız? Çevrenize ‘bana bakmayın bana laf etmeyin, ben sağlıklı besleniyorum Karatay böyle dedi’, deyin. Her şeyi bana gönderin’’ dedi.

Farklı konu ve konuklarla Ebru Yaşar’la Her Gün, hafta içi her gün 14:40’te canlı yayınla Kanal 7 ekranlarında ekrana geliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]