BANA HERŞEY YAKIŞIR NEDEN YAYINLANMIYOR?(MEDYABEY-ÖZEL)

BANA HERŞEY YAKIŞIR NEDEN YAYINLANMIYOR?(MEDYABEY-ÖZEL)

Üç sezondur devam eden Kanal D gündüz kuşağının başarılı yapımlarından Bana Herşey Yakışır bu hafta başından itibaren ekranda yayınlanmıyor.

Kanal’dan programla ilgili bir açıklama yapılmazken Medyabey’e gelen son duyumlara göre programın bitirilmiş olabileceği konuşuluyor.

Bana Herşey Yakışır, Seda Sayan’ın programının başlamasının ardından sabah 10:30’a alınmış ve bu değişiklik programa yaramamıştı. Düşen reytingler dolayısıyla Kanal D yönetimin programı bitirdiği gelen kulis haberler arasında.

MEDYABEY-ÖZEL

“BANA HERŞEY YAKIŞIR NEDEN YAYINLANMIYOR?(MEDYABEY-ÖZEL)” için 6 Yorum

  • ama ben bana herşey yakışırı çok seviyorum

  • açın lütfen sevenler için

  • bana her sey yakışırın hastasıyım nolur bitmesin sayın cengiz abazoğlu

  • “Bana her şey yakışır” programı Seda Sayan’ın programı yüzünden kaldırılmış ise Kanal D bu sevilen programa yazık etmiş..Çünkü Seda Sayan’ı artık ekranlarda görmekten bıktık ve ben bu program kesinlikle seyretmeyeceğim.. Ayrıca Aşk-I Memnu dizisinin yerine “Bana her şey yakışır” yayınlanabilir ..Kanal D “Aşk-ı Memnu dizisini yayınlamaktan bıkmadı mı?..ısıt ısıt yayınla..yakışmıyor..

  • Düz deyirsiniz men de bu proqrami cox cox cox sevirem. Bakida bu verilişi izleyen cix insan var. Neden yayimi dayandirdinix. Seda Sayani hic sevmirem ama hic sevmirem. Nolursunuz Ban her sey yakisiri yeniden yayimlayin. Lutfeeeen

Yorum Yapın